www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:18.01.2020 Termín do:21.01.2020
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-17.01.2020 12:00LTC
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav20.11. 20192008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
2Bobošík Martin18.11. 20192009M-chTC Topoľčany  
3Čech Alex23.11. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 12
4Dióssy Šimon05.12. 20192008M-chTK Mladosť Košice 7
5Fašung Tomáš04.12. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 33
6Frátrik Adam19.11. 20192008M-chTK Žilina 40
7Frič Martin18.11. 20192009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
8Gallo Peter08.12. 20192008M-ch1.TK Rožňava 14
9Gibala Dominik19.11. 20192009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
10Gombár Adam24.11. 20192008M-chTenis team Nové Zámky 27
11Gyén Gabriel18.11. 20192008M-chTenis team Nové Zámky 51
12Halás Vladimír25.11. 20192009M-chAŠK Skalica  
13Herman Richard18.11. 20192008M-chTK ZZO Čadca 32
14Hlóska Viktor22.11. 20192009M-chMŠO Štúrovo  
15Horváth Lukáš22.11. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
16Horváth Timur03.12. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
17Ivashko Maksym28.11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
18Karas Jozef22.11. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
19Kollár Markus18.11. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
20Kolodžej Filip06.12. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
21Konderla Filip30.11. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
22Krahulec Martin18.11. 20192008M-chTK Senica 13
23Lackovič Samuel19.11. 20192009M-chŠK TC Dúbravka BA  
24Lihocký Richard24.11. 20192009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
25Lübeck Filip18.11. 20192008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
26Luhový Ivan21.11. 20192008M-chTK Púchov 26
27Lukáč Peter18.11. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
28Lupták Richard18.11. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
29Maruniak Matej18.11. 20192008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
30Matušík Lukáš18.11. 20192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
31Mikuš Michal27.11. 20192008M-chTK Baník Prievidza 10
32Ondrášik Dávid20.11. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
33Paľko Adam18.11. 20192009M-chTK Hriňová  
34Petráško Matúš18.11. 20192009M-chTK Žilina  
35Pleško Richard20.11. 20192008M-chTK Žilina 38
36Rendek Jakub19.11. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
37Slašťan Tomáš24.11. 20192008M-chFresh club Zvolen 41
38Štefány Jakub22.11. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 23
39Strompf Marko18.11. 20192009M-chTK DRANaM Košice  
40Sýkora Samuel18.11. 20192009M-chTK Slávia STU Bratislava  
41Takáč Samuel20.11. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
42Tóth Michal18.11. 20192009M-chTC EMPIRE Trnava  
43Turóci Timotej18.11. 20192009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
44Urban Filip18.11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
45Urbánoš Filip18.11. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
46Valko Samuel18.11. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
47Valuh Boris18.11. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
48Varinský Tibor18.11. 20192009M-chTK HSC Piešťany  
49Verbovský Martin18.11. 20192008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
50Žembery Martin20.11. 20192009M-chTK Tajch Nová Baňa  
51Žikla Kristián18.11. 20192008M-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk