' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kališ Branislav (B) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Blaško Anton (A)   
Termín od:04.06.2020 Termín do:07.06.2020
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky4824-03.06.2020 9:00SsTZ

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor, ubytovanie, správa
časový harmonogram nájdete na www.tkzilina.sk 
VR: Kališ Branislav, ZVR: Blaško Anton

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Salma Drugdová 
   04.06.2020 09:00
2. BYE 
 
3. Martina Chládeková 
   04.06.2020 09:00
4. BYE 
 
5. Timea Halvoníková 
   04.06.2020 09:00
6. Timea Chabadová 
 
7. (9-16)Nina Plajová 
   04.06.2020 11:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Michaela Klanduchová 
   04.06.2020 11:00
10. BYE 
 
11. Sára Gejdošová 
   04.06.2020 09:00
12. Lara Margočová 
 
13. Michaela Chudová 
   04.06.2020 09:00
14. BYE 
 
15. (5-8)Lucia Pinková 
   04.06.2020 09:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Zuzana Vancelová 
   04.06.2020 10:00
18. BYE 
 
19. Katarína Jakubcová 
   04.06.2020 10:00
20. BYE 
 
21. Sofia Portašíková 
   04.06.2020 09:00
22. Nadja Mihaldová 
 
23. (9-16)Karolína Šašková 
   04.06.2020 11:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Sofia Svitková 
   04.06.2020 11:00
26. BYE 
 
27. Adriana Janíčková 
   04.06.2020 09:00
28. Karolína Kulichová 
 
29. Nina Surovčíková 
   04.06.2020 10:00
30. BYE 
 
31. BYE 
   04.06.2020 10:00
32. (5-8)Barbora Garguláková 
 
33. BYE 
   04.06.2020 10:00
34. (5-8)Karolína Krajmer 
 
35. BYE 
   04.06.2020 10:00
36. Vanda Hazuchová 
 
37. Sandra Borguľová 
   04.06.2020 09:00
38. Alexandra Šimonová 
 
39. BYE 
   04.06.2020 11:00
40. (9-16)Nina Baniarová 
 
41. BYE 
   04.06.2020 11:00
42. (9-16)Natália Koppová 
 
43. Mária Mináriková 
   04.06.2020 09:00
44. Kristína Kucbelová 
 
45. BYE 
   04.06.2020 10:15
46. Victória Hozdeková 
 
47. BYE 
   04.06.2020 10:15
48. (3-4)Tereza Zelinová 
 
49. BYE 
   04.06.2020 10:15
50. (5-8)Petra Janigová 
 
51. BYE 
   04.06.2020 10:15
52. Anabela Gallová 
 
53. Barbora Líšková 
   04.06.2020 09:00
54. Ema Mešková 
 
55. BYE 
   04.06.2020 11:00
56. (9-16)Terézia Perháčová 
 
57. BYE 
   04.06.2020 11:00
58. (9-16)Barbora Šašková 
 
59. Vanesa Mrzenová 
   04.06.2020 09:00
60. Lorraine Amie Kolibková 
 
61. BYE 
   04.06.2020 10:15
62. Eliška Melicháčová 
 
63. BYE 
   04.06.2020 10:15
64. (2)Irina Balus 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Balus I.  Drugdová S. 
   04.06.2020
2. BYE 
 
3. Janíčková A.  Chládeková M. 
   04.06.2020
4. Baniarová N.  Plajová N. 
 
5. (3-4)Janigová P.  Vancelová Z. 
   04.06.2020
6. Chudová M.  Jakubcová K. 
 
7. Šimonová A.  Melicháčová E. 
   04.06.2020
8. Kucbelová K.  Borguľová S. 
 
9. Portašíková S.  Chabadová T. 
   04.06.2020
10. Šašková B.  Šašková K. 
 
11. Hozdeková V.  Gallová A. 
   04.06.2020
12. (3-4)Perháčová T.  Koppová N. 
 
13. Mešková E.  Mrzenová V. 
   04.06.2020
14. Krajmer K.  Mináriková M. 
 
15. Margočová L.  Surovčíková N. 
   04.06.2020
16. (2)Chudejová M.  Garguláková B. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Drugdová Salma31.10.20202004D-dFresh club Zvolen 15
2 Balus Irina31.10.20212005D-dTC BASELINE Banská Bystrica 29
3 Vancelová Zuzana31.10.20202004D-dTK Žilina 34
4 Zelinová Tereza31.10.20202002ŽTK Žilina 36
5 Janigová Petra31.10.20212005D-dOZ ŠK Odema Púchov 45
6 Pinková Lucia31.10.20212003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 46
7 Garguláková Barbora31.10.20212005D-dTK Žilina 58
8 Krajmer Karolína31.10.20202006D-dBenet LTC Bytča 65
9 Perháčová Terézia31.10.20222004D-dTK MŠK Žiar nad Hronom 66
10 Klanduchová Michaela31.10.20212003D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 79
11 Šašková Barbora31.10.20212005D-dTK Tvrdošín 86
12 Svitková Sofia31.10.20212005D-dTK Žilina 87
13 Baniarová Nina31.10.20202004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 97
14 Plajová Nina31.10.20202004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 105
15 Koppová Natália31.10.20202006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 105
16 Šašková Karolína31.10.20202004D-dTK Tvrdošín 108
17 Margočová Lara31.10.20202006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 115
18 Melicháčová Eliška31.10.20202004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 129
19 Mináriková Mária31.10.20202006D-dBenet LTC Bytča 136
20 Šimonová Alexandra31.10.20202004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 143
21 Gallová Anabela31.10.20202005D-dBenet LTC Bytča 165
22 Gejdošová Sára31.10.20212005D-dŠport Park Lúčky 189
23 Janíčková Adriana31.10.20212005D-dTK Kysucké Nové Mesto 190
24 Chládeková Martina31.10.20202006D-dTK Kysucké Nové Mesto 209
25USPPortašíková Sofia31.10.20202006D-dTK Žilina 217
26 Halvoníková Timea31.10.20212003D-dTK Kysucké Nové Mesto 227
27 Mihaldová Nadja31.10.20202002ŽTK Kysucké Nové Mesto 232
28 Chabadová Timea31.10.20212007S-dTKM Martin 262
29REGMešková Ema31.10.20212005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 262
30 Hazuchová Vanda31.10.20212005D-dLTK Liptovský Mikuláš 327
31 Kulichová Karolína31.10.20202005D-dTK Tenis Centrum Bojnice 347
32USPSurovčíková Nina31.10.20202006D-dTK Žilina 347
33REGMrzenová Vanesa31.10.20202005D-dTK Tvrdošín 347
34 Kucbelová Kristína31.10.20212007S-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
35NVKBorguľová Sandra31.10.20212007S-dTC BASELINE Banská Bystrica  
36NVKJakubcová Katarína31.10.20212007S-dSTK Martin Priekopa  
37NVKChudová Michaela31.10.20212007S-dTK Kúpele Piešťany  
38NVKKolibková Lorraine Amie31.10.20212007S-dTK Baník Prievidza  
39NVKLíšková Barbora31.10.20202006D-dTA M. Ryšavého Bojnice  
40NVKHozdeková Victória31.10.20212007S-dTK Sparta Považská Bystrica  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Chudejová Mia04. 06. 20202003D-dTK Žilina 8
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Barčíková Alexandra31. 05. 2020 14:522004D-dTK Žilina 22
2Sedliačiková Tereza20. 04. 2020 10:242005D-dTop tennis academy Zvolen  
3Vargová Rebeka31. 05. 2020 13:062005D-dLieskovský tenisový klub-LTC 246
4Zapletalová Alexandra01. 06. 2020 20:172006D-dLieskovský tenisový klub-LTC 156


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk