' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100100 - TC BASELINE Banská Bystrica
Názov turnaja:BASELINE CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Sýč-Kriváňová Barbora (B)   
Termín od:06.06.2020 Termín do:09.06.2020
Kontakt:Marek Novák
Kontakt tel.:mobil - 0905524647,
Kontakt e-mail:mnovak@tenisbb.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-05.06.2020 9:00SsTZ

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor, správa 
VR: Regendová Dagmar, ZVR: Syč-Kriváňová Barbora

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Radovan Kriško 
   06.06.2020 11:00
2. BYE 
 
3. Matúš Petráško 
   06.06.2020 09:00
4. Samuel Takáč 
 
5. Dávid Ondrášik 
   06.06.2020 09:00
6. Filip Urbánoš 
 
7. (5-8)Richard Herman 
   06.06.2020 11:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Matej Maruniak 
   06.06.2020 11:00
10. BYE 
 
11. Adam Frátrik 
   06.06.2020 09:00
12. Markus Kollár 
 
13. Martin Žembery 
   06.06.2020 09:00
14. Tomáš Slašťan 
 
15. BYE 
   06.06.2020 11:00
16. (5-8)Kristián Žikla 
 
17. BYE 
   06.06.2020 12:15
18. (5-8)Ivan Luhový 
 
19. Martin Frič 
   06.06.2020 09:00
20. Boris Valuh 
 
21. Jozef Karas 
   06.06.2020 09:00
22. Leon Sloboda 
 
23. BYE 
   06.06.2020 12:15
24. (3-4)Filip Lübeck 
 
25. BYE 
   06.06.2020 12:15
26. (5-8)Richard Pleško 
 
27. Dominik Gibala 
   06.06.2020 10:15
28. Sebastián Kostolný 
 
29. Martin Verbovský 
   06.06.2020 10:15
30. Adam Paľko 
 
31. BYE 
   06.06.2020 12:15
32. (2)Michal Mikuš 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Lübeck F.  Mikuš M. 
   06.06.2020
2. BYE 
 
3. Kollár M.  Valuh B. 
   06.06.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Herman R.  Žikla K. 
   06.06.2020
6. BYE 
 
7. Verbovský M.  Ondrášik D. 
   06.06.2020
8. Žembery M.  Paľko A. 
 
9. Gibala D.  Urbánoš F. 
   06.06.2020
10. Petráško M.  Maruniak M. 
 
11. BYE 
   06.06.2020
12. (3-4)Sloboda L.  Kriško R. 
 
13. BYE 
   06.06.2020
14. Karas J.  Frič M. 
 
15. BYE 
   06.06.2020
16. (2)Frátrik A.  Luhový I. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
2 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
3 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
4 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
5 Luhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov 26
6 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca 32
7 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina 35
8 Pleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina 38
9 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina 40
10 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 41
11 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
12 Sloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
13 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
14 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
15 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
16 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
17 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
18 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
19 Žembery Martin31.10.20212009M-chTK Tajch Nová Baňa  
20 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
21 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
22 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
23 Ondrášik Dávid31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
24 Takáč Samuel31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav02. 06. 2020 07:102008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
2Lihocký Richard03. 06. 2020 20:232009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk