www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100100 - TC BASELINE Banská Bystrica
Názov turnaja:BASELINE CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Sýč-Kriváňová Barbora (B)   
Termín od:06.06.2020 Termín do:09.06.2020
Kontakt:Marek Novák
Kontakt tel.:mobil - 0905524647,
Kontakt e-mail:mnovak@tenisbb.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-05.06.2020 9:00SsTZ

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
2 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
3 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
4 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
5 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
6 Luhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov 26
7 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca 32
8 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina 35
9 Pleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina 38
10 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina 40
11 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 41
12 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
13 Sloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
14 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
15 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
16 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
17 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
18 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
19 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
20 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
21 Žembery Martin31.10.20212009M-chTK Tajch Nová Baňa  
22 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
23 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
24 Lihocký Richard31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
25 Ondrášik Dávid31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
26 Takáč Samuel31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk