Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Decoturf | |
Vrchný rozhodca: | Blaško Anton (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Bača Michal (C) | |||
Termín od: | 07.12.2019 | Termín do: | 10.12.2019 | |
Kontakt: | Ing. Anton Blaško | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902129623, mobil - 0911741962, | |||
Kontakt e-mail: | office@tkzilina.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 12. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 06.12.2019 9:00 | SsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Anton Blaško, ZVR: Michal Bača
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Zapletalová A. Surovčíková N. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Chládeková M. Portašíková S. | ||||
6:2 7:5 | |||||
4. | Kubalová K. Madarová E. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Husárová S. Jabrocká N. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Jakubcová K. Chudová M. | ||||
7:6(7) 5:7 10:3 | |||||
8. | Kolibková L. Polacká D. | 16 8 SF F | |||
9. | Trebuľová T. Petríková D. | ||||
7:5 6:2 | |||||
10. | Pauková S. Líšková B. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Hozdeková V. Mináriková M. | 16 8 SF F | ||
13. | Borguľová S. Ďuricová N. | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Oráviková K. Kucejová Z. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Margočová L. Kucbelová K. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
2 | Surovčíková Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 17 | ||||
3 | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 24 | ||||
4 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 27 | ||||
5 | NVK | Kucbelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 44 | |||
6 | Hozdeková Victória | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | 47 | ||||
7 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 54 | ||||
8 | Kolibková Lorraine Amie | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | 61 | ||||
9 | Husárová Silvia | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 65 | ||||
10 | Chládeková Martina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 66 | ||||
11 | Líšková Barbora | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 69 | ||||
12 | USP | Pauková Sofia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 72 | |||
13 | Jabrocká Noemi | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 76 | ||||
14 | Borguľová Sandra | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | ||||
15 | USP | Portašíková Sofia | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 79 | |||
16 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 88 | ||||
17 | Ďuricová Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 91 | ||||
18 | Miklánková Sára | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 98 | ||||
19 | Oráviková Klára | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | ŠK Spartan Púchov | 108 | ||||
20 | Trebuľová Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 112 | ||||
21 | Kubalová Kristína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 120 | ||||
22 | Cahelová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Nová Dubnica | 123 | ||||
23 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 123 | ||||
24 | NVK | Polacká Dominika | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | OZ ŠK Odema Púchov | 130 | |||
25 | NVK | Kucejová Zuzana | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | ŠK Spartan Púchov | 139 | |||
26 | REG | Ďurajková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | 146 | |||
27 | REG | Mokrošová Hana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Hriňová | 157 | |||
28 | NVK | Chudová Michaela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 157 | |||
29 | NVK | Morháčová Miriam | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 157 | |||
30 | NVK | Madarová Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 164 | |||
31 | NVK | Weissová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 170 | |||
32 | NVK | Gubková Nina | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 252 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čerňanová Jela | 18. 11. 2019 09:52 | 2007 | D-d | TK Žilina | |||||
2 | Chabadová Timea | 05. 12. 2019 17:05 | 2007 | D-d | TKM Martin | 51 | ||||
3 | Chudová Alexandra | 29. 11. 2019 11:14 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
4 | Švábiková Nina | 05. 12. 2019 22:17 | 2008 | D-d | MatchPoint Tennis Club Púchov | 272 | ||||
5 | Vetková Sophia | 05. 12. 2019 21:06 | 2008 | D-d | OZ ŠK Odema Púchov | 226 |