' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Blaško Anton (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Bača Michal (C)   
Termín od:07.12.2019 Termín do:10.12.2019
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 12. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-06.12.2019 9:00SsTZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Anton Blaško, ZVR: Michal Bača

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Alexandra Zapletalová 
   07.12.2019 09:30
2. Miriam Morháčová 
 
3. Dominika Petríková 
   07.12.2019 09:30
4. Noemi Jabrocká 
 
5. Martina Chládeková 
   07.12.2019 08:30
6. Klára Oráviková 
 
7. Sára Ďurajková 
   07.12.2019 08:30
8. (5-8)Victória Hozdeková 
 
9. (3-4)Mária Mináriková 
   07.12.2019 10:45
10. Petra Adamcová 
 
11. Hana Mokrošová 
   07.12.2019 10:45
12. Sofia Pauková 
 
13. Martina Cahelová 
   07.12.2019 12:00
14. Barbora Líšková 
 
15. Silvia Husárová 
   07.12.2019 12:00
16. (5-8)Lorraine Amie Kolibková 
 
17. (5-8)Katarína Jakubcová 
   07.12.2019 13:15
18. Kristína Kubalová 
 
19. Zuzana Kucejová 
   07.12.2019 13:15
20. Nina Gubková 
 
21. Elizabeth Madarová 
   07.12.2019 14:30
22. Timea Trebuľová 
 
23. Michaela Chudová 
   07.12.2019 14:30
24. (3-4)Lara Margočová 
 
25. (5-8)Kristína Kucbelová 
   07.12.2019 15:45
26. Ema Weissová 
 
27. Sára Miklánková 
   07.12.2019 15:45
28. Dominika Polacká 
 
29. Nina Ďuricová 
   07.12.2019 17:00
30. Sandra Borguľová 
 
31. Sofia Portašíková 
   07.12.2019 17:00
32. (2)Nina Surovčíková 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Zapletalová A.  Surovčíková N. 
   07.12.2019
2. BYE 
 
3. Chládeková M.  Portašíková S. 
   07.12.2019
4. Kubalová K.  Madarová E. 
 
5. (3-4)Husárová S.  Jabrocká N. 
   07.12.2019
6. BYE 
 
7. Jakubcová K.  Chudová M. 
   07.12.2019
8. Kolibková L.  Polacká D. 
 
9. Trebuľová T.  Petríková D. 
   07.12.2019
10. Pauková S.  Líšková B. 
 
11. BYE 
   07.12.2019
12. (3-4)Hozdeková V.  Mináriková M. 
 
13. Borguľová S.  Ďuricová N. 
   07.12.2019
14. Oráviková K.  Kucejová Z. 
 
15. BYE 
   07.12.2019
16. (2)Margočová L.  Kucbelová K. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Zapletalová Alexandra31.10.20202006D-dLieskovský tenisový klub-LTC 15
2 Surovčíková Nina31.10.20202006D-dTK Žilina 17
3 Mináriková Mária31.10.20202006D-dBenet LTC Bytča 24
4 Margočová Lara31.10.20202006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 27
5NVKKucbelová Kristína31.10.20212007S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 44
6 Hozdeková Victória31.10.20212007S-dTK Sparta Považská Bystrica 47
7 Jakubcová Katarína31.10.20212007S-dSTK Martin Priekopa 54
8 Kolibková Lorraine Amie31.10.20212007S-dTK Baník Prievidza 61
9 Husárová Silvia31.10.20222006D-dTK Hriňová 65
10 Chládeková Martina31.10.20202006D-dTK Kysucké Nové Mesto 66
11 Líšková Barbora31.10.20202006D-dTA M. Ryšavého Bojnice 69
12USPPauková Sofia31.10.20202008S-dTK Rajec 72
13 Jabrocká Noemi31.10.20202006D-dTC BASELINE Banská Bystrica 76
14 Borguľová Sandra31.10.20212007S-dTC BASELINE Banská Bystrica 78
15USPPortašíková Sofia31.10.20202006D-dTK Žilina 79
16 Petríková Dominika31.10.20202008S-dŠKT Kremnica 88
17 Ďuricová Nina31.10.20212007S-dTK Raketa Nedožery-Brezany 91
18 Miklánková Sára31.10.20202008S-dTK Nová Dubnica 98
19 Oráviková Klára31.10.20212007S-dŠK Spartan Púchov 108
20 Trebuľová Timea31.10.20202008S-dLieskovský tenisový klub-LTC 112
21 Kubalová Kristína31.10.20222008S-dTK Žilina 120
22 Cahelová Martina31.10.20212007S-dTK Nová Dubnica 123
23 Adamcová Petra31.10.20202008S-dTA M. Ryšavého Bojnice 123
24NVKPolacká Dominika31.10.20212007S-dOZ ŠK Odema Púchov 130
25NVKKucejová Zuzana31.10.20212007S-dŠK Spartan Púchov 139
26REGĎurajková Sára31.10.20212007S-dBenet LTC Bytča 146
27REGMokrošová Hana31.10.20212007S-dTK Hriňová 157
28NVKChudová Michaela31.10.20212007S-dTK Kúpele Piešťany 157
29NVKMorháčová Miriam31.10.20202008S-dTK Žilina 157
30NVKMadarová Elizabeth31.10.20202008S-dTK Žilina 164
31NVKWeissová Ema31.10.20202008S-dLieskovský tenisový klub-LTC 170
32NVKGubková Nina31.10.20212007S-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica 252
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čerňanová Jela18. 11. 2019 09:522007S-dTK Žilina  
2Chabadová Timea05. 12. 2019 17:052007S-dTKM Martin 51
3Chudová Alexandra29. 11. 2019 11:142009M-dTK Nová Dubnica  
4Švábiková Nina05. 12. 2019 22:172008S-dOZ ŠK Odema Púchov 272
5Vetková Sophia05. 12. 2019 21:062008S-dOZ ŠK Odema Púchov 226


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk