' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Homolová Jana (B)   
Termín od:07.12.2019 Termín do:10.12.2019
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 12. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-06.12.2019 9:00SsTZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Dagmar Regendová, ZVR: Jana Homolová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Melaga 
   07.12.2019
2. BYE 
 
3. Matej Pös 
   07.12.2019 10:45
4. Maroš Medveď 
 
5. Samuel Gallo 
   07.12.2019 12:00
6. Jakub Matula 
 
7. Martin Verbovský 
   07.12.2019 08:30
8. (5-8)Marek Vaco 
 
9. (3-4)Samuel Juriga 
   07.12.2019 10:45
10. Ramon Tarač 
 
11. Markus Kollár 
   07.12.2019 08:30
12. Martin Puskeiler 
 
13. Dávid Krcho 
   07.12.2019 12:00
14. Filip Lübeck 
 
15. Michal Mikuš 
   07.12.2019 13:15
16. (5-8)Matej Letavay 
 
17. (5-8)Matej Markovič 
   07.12.2019 13:15
18. Boris Valuh 
 
19. Matej Maruniak 
   07.12.2019 14:30
20. Simon Bognár 
 
21. Noel Adam Šemrinec 
   07.12.2019 14:30
22. Miloslav Vrba 
 
23. Leon Sloboda 
   07.12.2019 09:30
24. (3-4)Oliver Kecskés 
 
25. (5-8)Michael Jankech 
   07.12.2019 15:45
26. Michal Barica 
 
27. Radovan Kriško 
   07.12.2019 09:30
28. Tomáš Jasenák 
 
29. Lukáš Hanušovský 
   07.12.2019 15:45
30. Ján Matula 
 
31. Lukáš Kulich 
   07.12.2019 17:00
32. (2)Jakub Medveď 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Melaga S.  Medveď J. 
   07.12.2019
2. BYE 
 
3. Vrba M.  Kulich L. 
   07.12.2019
4. BYE 
 
5. (3-4)Bognár S.  Letavay M. 
   07.12.2019
6. BYE 
 
7. Medveď M.  Maruniak M. 
   07.12.2019
8. Kollár M.  Valuh B. 
 
9. Hanušovský L.  Jankech M. 
   07.12.2019
10. Kriško R.  Sloboda L. 
 
11. BYE 
   07.12.2019
12. (3-4)Puskeiler M.  Juriga S. 
 
13. BYE 
   07.12.2019
14. Lübeck F.  Matula J. 
 
15. BYE 
   07.12.2019
16. (2)Vaco M.  Krcho D. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Melaga Samuel31.10.20222006D-chFresh club Zvolen 1
2 Medveď Jakub31.10.20202006D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 6
3 Juriga Samuel31.10.20202006D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
4 Kecskés Oliver31.10.20212006D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
5 Markovič Matej31.10.20212007S-chOZ ŠK Odema Púchov 19
6 Vaco Marek31.10.20202006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
7 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
8 Letavay Matej31.10.20202006D-chTK Ružomberok 27
9 Krcho Dávid31.10.20202006D-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
10 Bognár Simon31.10.20202006D-chTK Baník Prievidza 29
11 Puskeiler Martin31.10.20202006D-chTC BASELINE Banská Bystrica 39
12 Matula Ján31.10.20202006D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
13 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
14 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
15 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
16 Matula Jakub31.10.20222006D-chTK Vrútky 55
17 Jasenák Tomáš31.10.20202006D-chTK Ladomerská Vieska 57
18 Kriško Radovan31.10.20202008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
19 Pös Matej31.10.20212007S-chTK Baník Prievidza 64
20 Maruniak Matej31.10.20202008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 74
21NVKMikuš Michal31.10.20222008S-chTK Baník Prievidza 86
22 Tarač Ramon31.10.20202006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 89
23NVKKulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
24NVKŠemrinec Noel Adam31.10.20212007S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 100
25NVKGallo Samuel31.10.20212007S-chTK Hriňová 114
26NVKLübeck Filip31.10.20202008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 159
27REGSloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
28REGKollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
29USPValuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
30USPBarica Michal31.10.20212007S-chTK Vrútky  
31NVKVerbovský Martin31.10.20202008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Hogh Timotej29. 11. 2019 18:322006D-chTK Ladomerská Vieska 82
2Minarič David05. 12. 2019 21:182006D-chTK Sparta Považská Bystrica 230
3Ščepko Adam05. 12. 2019 18:202007S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 127


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk