www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100108 - TK Hradová Lučenec
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 5756,Lučenec 98401
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Kollárová Ľudmila (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Podhora Milan (C)   
Termín od:14.12.2019 Termín do:17.12.2019
Kontakt:Ing. Martin Podhora
Kontakt tel.:dv. - 0907/493163, fax - 047/4327141, mobil - 0905/625637,
Kontakt e-mail:podhoramartin@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 12. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.12.2019 9:00SsTZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
2 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
3 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
4 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
5 Luhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov 26
6 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca 32
7 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina 35
8 Pleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina 38
9 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina 40
10 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 41
11 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
12 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
13 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
14 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
15 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
16 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
17 Žembery Martin31.10.20212009M-chTK Tajch Nová Baňa  
18 Takáč Samuel31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
19 Sloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
20 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
21NVKKostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
22NVKKaras Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
23NVKPetráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
24NVKOndrášik Dávid31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Trnavský Dominik05. 12. 20192008M-chTop tennis academy Zvolen 82
2Malček Patrick Dominic05. 12. 20192009M-chTK Hradová Lučenec  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk