Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | MTM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 25.06.2019 | Termín do: | 27.06.2019 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 06. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 24.06.2019 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 24.06.2019 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha CH/D, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Štepitová Nela | |||
6:3 6:1 | |||||
2. | Michaľáková Soňa | 16 8 SF F | |||
3. | Bohunčáková Stela | ||||
skr | |||||
4. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Dubcová Ema | |||
6:1 6:2 | |||||
6. | Miklánková Sára | 16 8 SF F | |||
7. | odhlásený 2 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
8. | Chudová Michaela | 16 8 SF F | |||
9. | Fränklová Ela | ||||
6:1 6:1 | |||||
10. | Ambrózová Ela | 16 8 SF F | |||
11. | Orinčáková Ester | ||||
6:1 6:0 | |||||
12. | (3-4) | Straková Simona | 16 8 SF F | ||
13. | Nazadová Bianka | ||||
7:5 6:2 | |||||
14. | Dragošeková Sara | 16 8 SF F | |||
15. | Bereczková Lenka | ||||
6:4 6:0 | |||||
16. | (2) | Jánošíková Nina | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Dubcová E. Štepitová N. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Nazadová B. Straková S. | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Chudová M. Miklánková S. | 8 SF F | |||
5. | Ambrózová E. Fränklová E. | ||||
6:2 6:0 | |||||
6. | Bereczková L. Michaľáková S. | 8 SF F | |||
7. | Dragošeková S. Orinčáková E. | ||||
6:1 6:2 | |||||
8. | (2) | Bohunčáková S. Jánošíková N. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Štepitová Nela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 24 | ||||
2 | Jánošíková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 37 | ||||
3 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 48 | ||||
4 | Straková Simona | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | 80 | ||||
5 | Fränklová Ela | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 93 | ||||
6 | Nazadová Bianka | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | 117 | ||||
7 | Chudová Michaela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
8 | Michaľáková Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
9 | Bereczková Lenka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
10 | Miklánková Sára | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | |||||
11 | Ambrózová Ela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
12 | Dragošeková Sara | 31.10.2020 !!! | 2008 | D-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
13 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
14 | USP | Orinčáková Ester | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC 92 Levoča | ||||
15 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
16 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bučková Klára | 24. 06. 2019 08:19 | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | 76 | ||||
2 | Gromusová Ema | 23. 06. 2019 19:08 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
3 | Gross Timea | 18. 06. 2019 07:00 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
4 | Harviščáková Timea | 24. 06. 2019 12:43 | 2008 | D-d | TK Čingov 2008 Smižany | |||||
5 | Hovancová Adriana | 25. 06. 2019 07:38 | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 117 | ||||
6 | Juríková Nina | 24. 06. 2019 07:09 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
7 | Kubalová Kristína | 21. 06. 2019 19:24 | 2008 | D-d | TK Žilina | |||||
8 | Lešková Natália | 01. 06. 2019 09:45 | 2007 | D-d | TK GSM Prešov | 15 | ||||
9 | Májková Júlia | 23. 06. 2019 22:01 | 2008 | D-d | TK Žilina | |||||
10 | Šebáková Tamara | 24. 06. 2019 18:33 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | |||||
11 | Šuchterová Nikki | 09. 05. 2019 18:57 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
12 | Švábiková Nina | 18. 06. 2019 17:05 | 2008 | D-d | MatchPoint Tennis Club Púchov | |||||
13 | Tóthová Zina | 30. 04. 2019 21:06 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen |