Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | MTM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 25.06.2019 | Termín do: | 27.06.2019 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 06. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 24.06.2019 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 24.06.2019 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha CH/D, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ovsijčuk Erik | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Podolský Šimon Jozef | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Lipa Lukáš | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Tarr Sebestyén | ||||
6:1 6:3 | |||||
8. | Fifik Liam | 16 8 SF F | |||
9. | Žikla Kristián | ||||
6:0 6:2 | |||||
10. | Kocur Rene | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Stolár Jakub | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Džobanik Michal | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Bartoš Oliver | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 42 | ||||
2 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 71 | ||||
3 | Stolár Jakub | 31.10.2020 !!! | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
4 | Lipa Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
5 | Džobanik Michal | 31.10.2020 !!! | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
6 | Tarr Sebestyén | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
7 | Žikla Kristián | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
8 | Fifik Liam | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TKM Betliar | |||||
9 | Podolský Šimon Jozef | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
10 | Kocur Rene | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | ŠTK Poprad Veľká |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Drozd Adam | 23. 06. 2019 21:14 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 43 | ||||
2 | Gallo Peter | 20. 06. 2019 21:25 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | |||||
3 | Slávik Daniel | 23. 06. 2019 05:14 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
4 | Šuchter Martin | 09. 05. 2019 18:58 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | |||||
5 | Surový Michal | 21. 06. 2019 10:18 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 75 | ||||
6 | Trojan Samuel | 23. 06. 2019 21:04 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
7 | Turek Sebastian | 18. 06. 2019 14:04 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | |||||
8 | Verbovský Martin | 01. 12. 2018 13:01 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |