' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090037 - TK Slovan Galanta
Názov turnaja:GALANTA 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):Kpt. Nálepku, Galanta
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Klement Juraj (C) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:15.06.2019 Termín do:17.06.2019
Kontakt:Bc. Juraj Klement
Kontakt tel.:mobil - 0905461179,
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 06. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-15.06.2019 13:00v mieste konania
mladší žiaci3216-15.06.2019 08:30v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Juraj Klement

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Kurčík 
   15.06.2019
2. BYE 
 
3. Dávid Pajtáš 
   15.06.2019
4. Gabriel Gyén 
 
5. Alex Čech 
   15.06.2019
6. Maxim Ivashko 
 
7. Filip Urban 
   15.06.2019
8. (5-8)Peter Staš 
 
9. (3-4)Miloslav Vrba 
   15.06.2019
10. Lukáš Jasenák 
 
11. Samuel Valko 
   15.06.2019
12. Adam Grendel 
 
13. František Ivicze 
   15.06.2019
14. Jakub Kopáčik 
 
15. Samuel Vozár 
   15.06.2019
16. (5-8)Jakub Szabo 
 
17. (5-8)Oskar Benian 
   15.06.2019
18. Alex Adam Fano 
 
19. Norbert Lukács 
   15.06.2019
20. Timotej Chmelár 
 
21. Adam Gombár 
   15.06.2019
22. Martin Srpoň 
 
23. BYE 
   15.06.2019
24. (3-4)Tomáš Strašil 
 
25. (5-8)Matúš Kordoš 
   15.06.2019
26. Gregor Kovář 
 
27. Tomáš Fašung 
   15.06.2019
28. Tomáš Tankovič 
 
29. Peter Pék 
   15.06.2019
30. Michal Mikuš 
 
31. BYE 
   15.06.2019
32. (2)Šimon Polák 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kurčík A.  Strašil T. 
   15.06.2019
2. BYE 
 
3. Čech A.  Fašung T. 
   15.06.2019
4. BYE 
 
5. (3-4)Srpoň M.  Benian O. 
   15.06.2019
6. BYE 
 
7. Mikuš M.  Fano A. 
   15.06.2019
8. Ivashko M.  Valko S. 
 
9. Gombár A.  Gyén G. 
   15.06.2019
10. Kopáčik J.  Lukács N. 
 
11. BYE 
   15.06.2019
12. (3-4)Kovář G.  Kordoš M. 
 
13. BYE 
   15.06.2019
14. Chmelár T.  Pajtáš D. 
 
15. BYE 
   15.06.2019
16. (2)Polák Š.  Vrba M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
2 Polák Šimon31.10.20192007S-chTC EMPIRE Trnava 24
3 Strašil Tomáš31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 30
4 Vrba Miloslav31.10.20192007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
5 Szabo Jakub31.10.20192007S-chTK HSC Piešťany 47
6 Benian Oskar31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 55
7 Kordoš Matúš31.10.20192007S-chTC DRACI Matúškovo 75
8USPStaš Peter31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 112
9 Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
10 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
11 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
12 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
13 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
14 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
15 Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
16 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta  
17 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
18USPGrendel Adam31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava  
19 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
20 Urban Filip31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
21 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
22 Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
23USPGombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
24USPGyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
25 Kopáčik Jakub31.10.20202008M-chJ&F-it V. Úľany  
26 Lukács Norbert31.10.20202008M-chJ&F-it V. Úľany  
27 Ivicze František31.10.20202007S-chJ&F-it V. Úľany  
28 Pék Peter31.10.20202007S-chJ&F-it V. Úľany  
29USPIvashko Maxim31.10.20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan13. 06. 2019 13:512008M-chTC EMPIRE Trnava  
2Balušík Branislav12. 06. 2019 08:232008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
3Bende Marcel11. 06. 2019 13:242008M-chJ&F-it V. Úľany  
4Dióssy Šimon03. 06. 2019 14:052008M-chTK Mladosť Košice  
5Frančák Jakub12. 06. 2019 10:532007S-chTenis Club Nové Zámky 59
6Horváth Timur31. 05. 2019 16:572008M-chTK Slávia STU Bratislava  
7Iván Arnold09. 06. 2019 13:332007S-chJ&F-it V. Úľany  
8Jaroška Adam05. 06. 2019 20:222007S-chTKM - Tenisový klub Madunice 56
9Kardoš Alex12. 06. 2019 14:132008M-chTK HSC Piešťany  
10Krahulec Martin09. 06. 2019 14:052008M-chTK Senica  
11Németh Oliver03. 06. 2019 13:562007S-chJ&F-it V. Úľany  
12Oravkin Viktor14. 06. 2019 07:532007S-chTK Slávia STU Bratislava 62
13Richter Patrik11. 06. 2019 11:292008M-chŠK TC Dúbravka BA  
14Šinkovič Max04. 06. 2019 14:412008M-chTK Slovan Galanta  
15Škubla Adam22. 05. 2019 16:592007S-chŠKM Nádeje Trakovice 62
16Stopiak Tobias16. 04. 2019 23:502007S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 39
17Tóth Tomáš10. 06. 2019 16:102008M-chTK Slávia STU Bratislava  
18Vasky Jakub07. 04. 2019 17:432008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk