Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080105 - JH Tenis Akadémia Bratislava | |||
Názov turnaja: | JHTA CUP 2019 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lovinského 43, 811 04 Bratislava, Slovensko | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 10.07.2019 | Termín do: | 12.07.2019 | |
Kontakt: | Matej Búřil | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904301301, | |||
Kontakt e-mail: | burilmatej@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 10.07.2019 8:30 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 10.07.2019 12:30 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vrba Miloslav | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Tóth Tomáš | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Čech Alex | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Kardoš Alex | ||||
6:3 6:3 | |||||
8. | Jasenák Lukáš | 16 8 SF F | |||
9. | Tankovič Tomáš | ||||
6:2 6:4 | |||||
10. | Richter Patrik | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Valko Samuel | 16 8 SF F | ||
13. | Grendel Adam | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Ivashko Maksym | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Szabo Jakub | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 41 | ||||
2 | Szabo Jakub | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
3 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
4 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
6 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
7 | Tankovič Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
8 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
9 | Tóth Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
10 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
11 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čillík Matej | 10. 07. 2019 08:35 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | |||||
2 | Fašung Tomáš | 10. 07. 2019 08:04 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Kovář Gregor | 03. 07. 2019 19:01 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | |||||
4 | Srpoň Martin | 10. 07. 2019 08:35 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
5 | Štefány Jakub | 30. 06. 2019 17:42 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Strašil Tomáš | 25. 03. 2019 19:52 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 30 |