'
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110068 - TK F1 Poprad | |||
Názov turnaja: | POPRADSKÝ POHÁR | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Francisciho 832/21,Poprad 05801 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 8 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Polóny Ján (C) | |||
Termín od: | 23.03.2019 | Termín do: | 24.03.2019 | |
Kontakt: | Ján Polóny | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0907539771, mobil - 0908478484, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 03. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 16 | - | - | 23.03.2019 9:00 | Francisciho 21,PP |
deti - chlapci | 16 | - | - | 23.03.2019 8:30 | Francisciho 21,PP |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha, CH skupiny/hl.súťaž, D skupiny/hl.súťaž
VR: Vavrinec Sedlák, ml., VR: Ján Polóny
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mihalovičová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
2 | Daňková Alexandra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
3 | Žiaková Lucia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
4 | Janáčiková Petra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
5 | Becková Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
6 | Jagodzinska Olimpia | 31.10.2019 !!! | 2011 | S-d | TK F1 Poprad | |||||
7 | Varga Christina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | |||||
8 | Varga Benetta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
9 | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
10 | Rusnačková Riana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
11 | Saloky Scarlett | 31.10.2025 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
12 | Sabová Sofia Mia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
13 | USP | Vašková Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||
14 | USP | Piňková Eliška | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||
15 | USP | Chylová Nikola | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||
16 | USP | Ružičková Sofia | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-d | TK Žilina |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Koščová Sofia | 24. 02. 2019 | 2011 | S-d | TK Žilina |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kandrová Elin | 12. 03. 2019 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
2 | Kubalová Lilien | 15. 03. 2019 | 2011 | S-d | TK Žilina |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bednárová Tamara | 17. 03. 2019 17:23 | 2011 | S-d | TC 92 Levoča |