Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TAPO OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Štúrova ulica Presov | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Maras Jozef (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Palovič Peter (A) | |||
Termín od: | 19.01.2019 | Termín do: | 21.01.2019 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 18.01.2019 11:00 | Štúrova |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 19.01.2019 12:00 | Štúrova |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha CH/D
VR: Jozef Maras, ZVR: Peter Palovič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Uhrínová Simona | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Šarišská Laura | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Semanská Abigail Emily | ||||
6:4 | |||||
6. | Vargová Nina | 32 16 8 SF F | |||
7. | Miženková Zuzana | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Sláviková Lea | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Drozdová Adela | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Vasilisková Veronika | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Sabová Sofia Mia | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Fedorová Nikola | 32 16 8 SF F | |||
19. | Šteinerová Sarah | ||||
6:1 | |||||
20. | Bencová Liliana | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Rišiaňová Bianka | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Zajacová Zara | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Kissová Ema | 32 16 8 SF F | |||
27. | Fereková Emma | ||||
6:3 | |||||
28. | Kužilová Kristína | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Janáčiková Petra | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Martinková Katarína | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Uhrínová Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
2 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
3 | Zajacová Zara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
4 | Sláviková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | |||||
5 | Kužilová Kristína | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | |||||
6 | Semanská Abigail Emily | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
7 | Vasilisková Veronika | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
8 | Šarišská Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
9 | Bencová Liliana | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
10 | Miženková Zuzana | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-d | TK GSM Prešov | |||||
11 | Janáčiková Petra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
12 | Drozdová Adela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
13 | Šteinerová Sarah | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
14 | Fereková Emma | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | |||||
15 | Fedorová Nikola | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Progres Prešov | |||||
16 | Rišiaňová Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
17 | Vargová Nina | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
18 | Kissová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
19 | Sabová Sofia Mia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Handzo Zoe | 17. 01. 2019 20:02 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
2 | Urbanová Laura | 17. 01. 2019 07:48 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice |