Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Názov turnaja: | PROGRES CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5, PREŠOV | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Lehet Jakub (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Choma Peter (C) | |||
Termín od: | 02.01.2019 | Termín do: | 03.01.2019 | |
Kontakt: | Ján Lehet | |||
Kontakt tel.: | byt - 0905451540, mobil - 0911931035, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 12. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 01.01.2019 10:00 | TK PROGRES PREŠOV |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 01.01.2019 10:00 | TK PROGRES PREŠOV |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha CH/D
VR: Jakub Lehet, ZVR: Peter Choma
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Martinková Katarína | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Handzo Zoe | ||||
6:1 | |||||
4. | Sláviková Lea | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Kužilová Kristína | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Janáčiková Petra | ||||
6:0 | |||||
8. | Fereková Emma | 16 8 SF F | |||
9. | Vargová Nina | ||||
6:3 | |||||
10. | Fedorová Nikola | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Rišiaňová Bianka | 16 8 SF F | ||
13. | Humenchak Daniela | ||||
6:2 | |||||
14. | Šarišská Laura | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Kissová Ema | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
2 | Kissová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
3 | Kužilová Kristína | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | |||||
4 | Rišiaňová Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
5 | Handzo Zoe | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
6 | Fedorová Nikola | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Progres Prešov | |||||
7 | Janáčiková Petra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
8 | Šarišská Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
9 | Sláviková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | |||||
10 | Vargová Nina | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
11 | Fereková Emma | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | |||||
12 | Humenchak Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bencová Liliana | 31. 12. 2018 08:58 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
2 | Drozdová Adela | 30. 12. 2018 16:01 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
3 | Šteinerová Sarah | 06. 12. 2018 12:26 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
4 | Zajacová Zara | 20. 12. 2018 17:59 | 2010 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov |