' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110072 - Tenisová akadémia Prešov
Miesto konania (adresa dvorcov):Štúrova ul., Prešov
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Pavlovčík Milan (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Maras Jozef (C1)   
Termín od:15.12.2018 Termín do:17.12.2018
Kontakt:Jozef Maras
Kontakt tel.:mobil - 0911299391,
Kontakt e-mail:tennista16@post.cz
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 12. 2018 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-14.12.2018 10:00v mieste konania

Poznámky:

Pozor! Z technických dôvodov sa zmenil usporiadateľ aj miesto konania (pôvodne Progres Prešov).
rozpis, správa
VR: Milan Pavlovčík, ZVR: Jozef Maras

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Dráb 
   15.12.2018 14:30
2. BYE 
 
3. Filip Seliga 
   15.12.2018 14:30
4. BYE 
 
5. Jakub Vasky 
   15.12.2018 13:00
6. Samuel Trojan 
 
7. (5-8)Gregor Haľko 
   15.12.2018 15:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Oliver Hlivjak 
   15.12.2018 15:00
10. BYE 
 
11. Jakub Stolár 
   15.12.2018 13:00
12. Matúš Jáger 
 
13. Samuel Mato 
   15.12.2018 13:00
14. Minh Tri Nguyen Huu 
 
15. BYE 
   15.12.2018 15:00
16. (5-8)Dominik Kačur 
 
17. BYE 
   15.12.2018 15:30
18. (5-8)Erik Ovsijčuk 
 
19. Daniel Slávik 
   15.12.2018 13:50
20. Oliver Bartoš 
 
21. Šimon Dióssy 
   15.12.2018 13:50
22. Adam Drozd 
 
23. BYE 
   15.12.2018 15:30
24. (3-4)Timotej Jánošík 
 
25. BYE 
   15.12.2018 15:30
26. (5-8)Jakub Madej 
 
27. Michal Surový 
   15.12.2018 13:50
28. Peter Gallo 
 
29. BYE 
   15.12.2018 14:30
30. Martin Šuchter 
 
31. BYE 
   15.12.2018 14:30
32. (2)Daniel Balaščák 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Balaščák D.  Dráb F. 
   15.12.2018
2. Haľko G.  Jánošík T. 
 
3. Nguyen Huu M.  Trojan S. 
   15.12.2018
4. Vasky J.  Gallo P. 
 
5. Kačur D.  Ovsijčuk E. 
   15.12.2018
6. Slávik D.  Šuchter M. 
 
7. Dióssy Š.  Drozd A. 
   15.12.2018
8. (2)Madej J.  Hlivjak O. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Dráb Filip31.10.20192007S-chTenisová akadémia Prešov 2
2 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 4
3 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 7
4 Jánošík Timotej31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 9
5 Madej Jakub31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 17
6 Haľko Gregor31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 20
7 Kačur Dominik31.10.20192007S-chTJT Michalovce 40
8 Ovsijčuk Erik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 42
9 Drozd Adam31.10.20192007S-chTJT Michalovce 43
10 Bartoš Oliver31.10.20192007S-chMŠK Poprad-Tatry 71
11 Surový Michal31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 75
12 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
13 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
14 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
15 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava  
16 Stolár Jakub31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
17 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice  
18 Slávik Daniel31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice  
19USPNguyen Huu Minh Tri31.10.20192007S-chTenisová akadémia Prešov  
20 Seliga Filip31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
21 Mato Samuel31.10.20202008M-ch1.TC Humenné  
22 Jáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Brejžek Filip13. 12. 2018 08:162007S-chTK Mladosť Košice 29


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk