Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110066 - TKM Betliar | |||
Názov turnaja: | BETLIARSKY POHÁR 2019 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Polomská 553, 04921 Betliar | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dragun Anton (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Mikuš Jozef (B) | |||
Termín od: | 23.07.2019 | Termín do: | 26.07.2019 | |
Kontakt: | PaedDr. Jozef Mikuš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907975819, | |||
Kontakt e-mail: | jozefmikus@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 07. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 23.07.2019 8:30 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 24.07.2019 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha CH/D, vyhodnotenie
VR: Anton Dragun, ZVR: Jozef Mikuš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ščepko Adam | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Fifik Liam | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Turek Sebastian | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Šuchter Martin | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | Kocur Rene | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Žikla Kristián | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Podolský Šimon Jozef | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Frátrik Adam | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Bartoš Oliver | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Ščepko Adam | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 46 | ||||
2 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 71 | ||||
3 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | |||||
4 | Žikla Kristián | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
5 | Fifik Liam | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TKM Betliar | |||||
6 | Turek Sebastian | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | |||||
7 | Podolský Šimon Jozef | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
8 | Kocur Rene | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | ŠTK Poprad Veľká | |||||
9 | Frátrik Adam | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Žilina |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Džobanik Michal | 17. 05. 2019 09:06 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
2 | Gallo Peter | 28. 05. 2019 22:44 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | |||||
3 | Jeník Šimon | 18. 07. 2019 18:12 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 33 | ||||
4 | Lipa Lukáš | 17. 07. 2019 12:19 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
5 | Medveď Maroš | 01. 07. 2019 10:36 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 24 | ||||
6 | Perháč Peter | 21. 07. 2019 20:10 | 2007 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 65 | ||||
7 | Slávik Daniel | 21. 07. 2019 20:51 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
8 | Török Timur | 19. 07. 2019 19:53 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | |||||
9 | Trojan Samuel | 18. 07. 2019 18:50 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov |