www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110087 - TK Progres Prešov
Názov turnaja:PROGRES CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 5, PREŠOV
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Lehet Jakub (C1) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Kičiň Ivan (A3)   
Termín od:19.01.2019 Termín do:21.01.2019
Kontakt:Ján Lehet
Kontakt tel.:byt - 0905451540, mobil - 0911931035,
 Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 01. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-18.01.2019 10:00TK PROGRES PREŠOV
mladšie žiačky3216-18.01.2019 10:00TK PROGRES PREŠOV

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Jakub Lehet, ZVR: Ivan Kičiň

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Timotej Jánošík 
   19.01.2019 10:00
2. BYE 
 
3. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   19.01.2019 10:00
4. BYE 
 
5. Filip Goffa 
   19.01.2019 08:00
6. Samuel Mato 
 
7. Ostap Talama 
   19.01.2019 10:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Maroš Medveď 
   19.01.2019 08:00
10. BYE 
 
11. Peter Gallo 
   19.01.2019 08:00
12. BYE 
 
13. Minh Tri Nguyen Huu 
   19.01.2019 08:00
14. BYE 
 
15. BYE 
   19.01.2019 08:00
16. Jakub Stolár 
 
17. BYE 
   19.01.2019 09:00
18. Adam Frátrik 
 
19. BYE 
   19.01.2019 09:00
20. Adam Drozd 
 
21. BYE 
   19.01.2019 09:00
22. Martin Šuchter 
 
23. BYE 
   19.01.2019 09:00
24. (3-4)Erik Ovsijčuk 
 
25. BYE 
   19.01.2019 09:00
26. Filip Seliga 
 
27. BYE 
   19.01.2019 09:00
28. Jakub Vasky 
 
29. BYE 
   19.01.2019 10:00
30. Tomáš Goffa 
 
31. BYE 
   19.01.2019 10:00
32. (2)Gregor Haľko 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Jánošík Timotej31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov 9
2 Haľko Gregor31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov 20
3 Medveď Maroš31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
4 Ovsijčuk Erik31.10.20192007M-chTJT Michalovce 42
5 Drozd Adam31.10.20192007M-chTJT Michalovce 43
6 Goffa Filip31.10.20192007M-ch1.TC Humenné 95
7 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
8 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava  
9 Stolár Jakub31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
10 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice  
11 Nguyen Huu Minh Tri31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
12 Seliga Filip31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
13 Mato Samuel31.10.20202008M-ch1.TC Humenné  
14 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007M-chSlovenský tenisový zväz  
15 Goffa Tomáš31.10.20202008M-ch1.TC Humenné  
16 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina  
17 Talama Ostap31.10.20192008M-chTJT Michalovce  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Brejžek Filip16. 01. 2019 22:412007M-chTK Mladosť Košice 29
2Slávik Daniel19. 01. 2019 10:292008M-chTK DRANaM Košice  
3Trojan Samuel17. 01. 2019 20:572008M-chTJ Sokol Prešov  
4Žikla Kristián17. 01. 2019 14:432008M-chTK Žilina  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk