www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110087 - TK Progres Prešov
Názov turnaja:PROGRES CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 5, PREŠOV
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Lehet Jakub (C1) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Choma Peter (C1)   
Termín od:27.12.2018 Termín do:29.12.2018
Kontakt:Ján Lehet
Kontakt tel.:byt - 0905451540, mobil - 0911931035,
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-26.12.2018 10:00TK PROGRES PREŠOV

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Jakub Lehet, ZVR: Peter Choma

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Maroš Medveď 
   27.12.2018 08:00
2. BYE 
 
3. Matej Maruniak 
   27.12.2018 08:00
4. BYE 
 
5. Samuel Mato 
   27.12.2018 08:00
6. Filip Goffa 
 
7. Radovan Kriško 
   27.12.2018 10:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Erik Ovsijčuk 
   27.12.2018 09:00
10. BYE 
 
11. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   27.12.2018 09:00
12. BYE 
 
13. Peter Gallo 
   27.12.2018 09:00
14. BYE 
 
15. BYE 
   27.12.2018 09:00
16. Stanko Hadvab 
 
17. BYE 
   27.12.2018 09:00
18. Tomáš Goffa 
 
19. BYE 
   27.12.2018 09:00
20. Jakub Vasky 
 
21. BYE 
   27.12.2018 10:00
22. Martin Šuchter 
 
23. BYE 
   27.12.2018 10:00
24. (3-4)Adam Drozd 
 
25. BYE 
   27.12.2018 11:00
26. Samuel Trojan 
 
27. Martin Verbovský 
   27.12.2018 08:00
28. Šimon Dióssy 
 
29. BYE 
   27.12.2018 10:00
30. Richard Herman 
 
31. BYE 
   27.12.2018 10:00
32. (2)Filip Brejžek 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Medveď Maroš31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
2 Brejžek Filip31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice 29
3 Ovsijčuk Erik31.10.20192007M-chTJT Michalovce 42
4 Drozd Adam31.10.20192007M-chTJT Michalovce 43
5 Hadvab Stanko31.10.20192007M-chTJT Michalovce 89
6 Goffa Filip31.10.20192007M-ch1.TC Humenné 95
7 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
8 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
9 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
10 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava  
11 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
12 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice  
13 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
14 Mato Samuel31.10.20202008M-ch1.TC Humenné  
15 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007M-chSlovenský tenisový zväz  
16 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
17 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
18 Goffa Tomáš31.10.20202008M-ch1.TC Humenné  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina  
2Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
3Slávik Daniel31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk