' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:MÄSPOMA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TA TC 92 Levoča, Potočná 26, Levoča
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Ogurčáková Martina (B2) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B2)   
Termín od:07.09.2019 Termín do:10.09.2019
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 09. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-06.09.2019 13:00v mieste konania
staršie žiačky3216-06.09.2019 13:00v mieste konania

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martina Ogurčáková, ZVR: Vavrinec Sedlák

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Bence Tóth 
   07.09.2019 08:00
2. Richard Pavliščík 
 
3. Milan Macák 
   07.09.2019 08:00
4. Filip Dráb 
 
5. Marek Vaco 
   07.09.2019 08:00
6. Timotej Titko 
 
7. Ján Matula 
   07.09.2019 08:00
8. (5-8)Daniel Balaščák 
 
9. (3-4)Patrik Chren 
   07.09.2019 08:00
10. Marek Naňo 
 
11. Marko Ivan 
   07.09.2019 08:00
12. Oliver Bartoš 
 
13. Jakub Madej 
   07.09.2019 09:00
14. Gregor Haľko 
 
15. Matúš Vateha 
   07.09.2019 09:00
16. (5-8)Xavier Jakubovič 
 
17. (5-8)Patrik Hulín 
   07.09.2019 09:00
18. Oskar Fičor 
 
19. Adam Mattoš 
   07.09.2019 09:00
20. Oliver Kecskés 
 
21. Oliver Hlivjak 
   07.09.2019 09:00
22. Sebastián Paulovčák 
 
23. Peter Jaškiv 
   07.09.2019 09:00
24. (3-4)Sebastián Jonáš Safko 
 
25. (5-8)Samuel Juriga 
   07.09.2019 10:00
26. Michael Jankech 
 
27. Filip Poklemba 
   07.09.2019 10:00
28. Alex Kohút 
 
29. Šimon Bohunčák 
   07.09.2019 10:00
30. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
31. Dominik Tatarko 
   07.09.2019 10:00
32. (2)Jakub Chovanec 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Safko S.  Tóth B. 
   07.09.2019
2. BYE 
 
3. Hulín P.  Naňo M. 
   07.09.2019
4. BYE 
 
5. (3-4)Balaščák D.  Dráb F. 
   07.09.2019
6. BYE 
 
7. Jankech M.  Vaco M. 
   07.09.2019
8. Madej J.  Haľko G. 
 
9. Vateha M.  Titko T. 
   07.09.2019
10. Paulovčák S.  Kecskés O. 
 
11. BYE 
   07.09.2019
12. (3-4)Chren P.  Poklemba F. 
 
13. Ivan M.  Jakubovič X. 
   07.09.2019
14. Fičor O.  Kohút A. 
 
15. BYE 
   07.09.2019
16. (2)Chovanec J.  Juriga S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Tóth Bence31.10.20192005D-chTKM Betliar 9
2 Chovanec Jakub31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
3 Safko Sebastián Jonáš31.10.20192005D-chTC Slávia UPJŠ Košice 12
4 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
5 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 37
6 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 38
7 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
8 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 42
9 Dráb Filip31.10.20192007S-chTenisová akadémia Prešov 43
10 Poklemba Filip31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 49
11 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 50
12 Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
13 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 53
14 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 54
15 Fičor Oskar31.10.20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 54
16 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 56
17 Macák Milan31.10.20202006S-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 61
18 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 63
19 Kecskés Oliver31.10.20212006S-chTK Spartak Komárno 76
20 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 84
21 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce 90
22 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
23 Pavliščík Richard31.10.20202006S-chTenisová akadémia Prešov 101
24STZMatula Ján31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 116
25USPJaškiv Peter31.10.20202005D-chTK Mladosť Košice 120
26USPTatarko Dominik31.10.20202006S-chTC 92 Levoča 124
27STZHaľko Gregor31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 176
28STZMadej Jakub31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 194
29USPBartoš Oliver31.10.20192007S-chMŠK Poprad-Tatry 194
30STZMattoš Adam31.10.20202006S-chTKM Betliar  
31USPBohunčák Šimon31.10.20202006S-chTK F1 Poprad  
32 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Jakal Samuel04. 08. 20192006S-chTK Mladosť Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bušniak Michal04. 09. 2019 14:282006S-chTK Slávia STU Bratislava 86
2Daňuš Boris04. 01. 2019 20:142005D-chTA Rimavská Sobota 33
3Džobaník Samuel17. 06. 2019 12:322006S-chTJ Sokol Prešov  
4Guzoň Samuel05. 09. 2019 10:042005D-chTC EMPIRE Trnava 6
5Halahija Nathan André11. 08. 2019 07:542005D-chTK Jednotka Bratislava 19
6Hanušovský Lukáš05. 09. 2019 21:562007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
7Imrišek Lukáš16. 07. 2019 19:402005D-chTK Slovan Bratislava 23
8Kompiš Andrej05. 09. 2019 08:072005D-chTK Žilina 13
9Krnáč Samuel06. 09. 2019 07:472005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 17
10Markovič Matej20. 08. 2019 21:042007S-chOZ ŠK Odema Púchov  
11Medveď Jakub06. 09. 2019 08:562006S-chTK Banská Bystrica 44
12Melaga Samuel06. 09. 2019 08:192006S-chFresh club Zvolen 21
13Milan Šimon05. 09. 2019 19:402005D-chŠport Park Lúčky 177
14Minich Sebastián05. 09. 2019 19:062005D-chTK Slovan Bratislava 8
15Novák Kristián Jakub03. 09. 2019 16:532005D-chTenisová akadémia Prešov 29
16Papuščák Šimon05. 09. 2019 19:112005D-chTKM Martin 10
17Paulík Martin29. 08. 2019 15:332006S-chTK Matchpoint Trebatice 29
18Paulovič Nikolas02. 09. 2019 18:052006S-chTK Slávia STU Bratislava 32
19Pivník Oliver02. 09. 2019 12:002005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 7
20Rogulski Yannik06. 09. 2019 19:132005D-chTKM - Tenisový klub Madunice 46
21Schwarc David15. 11. 2018 08:502005D-chTC EMPIRE Trnava192
22Solčan Adam22. 06. 2019 10:062007S-chTenis Club Nové Zámky 92
23Talajka Tomáš05. 09. 2019 09:162006S-chTK HSC Piešťany 24
24Vajdík Lukáš16. 08. 2019 09:452005D-chTK F1 Poprad 155


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk