' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:FISHER SLOVAKIA CUP TENNIS ARENA KIDS TOUR
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový areál, Jánskeho 1, Spišská Nová Ves
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B2)   
Termín od:27.07.2019 Termín do:31.07.2019
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 07. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-26.07.2019 13:00v mieste konania
mladšie žiačky4824-26.07.2019 13:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Varinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Poklemba 
   27.07.2019 09:00
2. BYE 
 
3. Marko Bekéni 
   27.07.2019 09:00
4. BYE 
 
5. Erik Ovsijčuk 
   27.07.2019 09:00
6. Samuel Trojan 
 
7. Liam Fifik 
   27.07.2019 12:00
8. BYE 
 
9. Oliver Bartoš 
   27.07.2019 09:00
10. BYE 
 
11. Dylan Bairo 
   27.07.2019 09:00
12. BYE 
 
13. Branislav Balušík 
   27.07.2019 09:00
14. BYE 
 
15. (5-8)Lukáš Hanušovský 
   27.07.2019 09:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Oliver Hlivjak 
   27.07.2019 09:00
18. BYE 
 
19. Peter Danko 
   27.07.2019 09:00
20. BYE 
 
21. Nicholas Volník 
   27.07.2019 09:00
22. BYE 
 
23. Matej Maruniak 
   27.07.2019 09:00
24. BYE 
 
25. Šimon Dióssy 
   27.07.2019 09:00
26. BYE 
 
27. Mojmír Deen 
   27.07.2019 09:00
28. BYE 
 
29. Martin Šuchter 
   27.07.2019 09:00
30. BYE 
 
31. BYE 
   27.07.2019 09:00
32. (5-8)Adam Babušík 
 
33. BYE 
   27.07.2019 09:00
34. (5-8)Adam Solčan 
 
35. BYE 
   27.07.2019 09:00
36. Maroš Medveď 
 
37. BYE 
   27.07.2019 10:00
38. Lukáš Lipa 
 
39. BYE 
   27.07.2019 10:00
40. Gregor Haľko 
 
41. BYE 
   27.07.2019 12:00
42. Maximilian Kratka 
 
43. Martin Krahulec 
   27.07.2019 09:00
44. Michal Mikuš 
 
45. BYE 
   27.07.2019 10:00
46. Filip Brejžek 
 
47. BYE 
   27.07.2019 10:00
48. (3-4)Timotej Jánošík 
 
49. BYE 
   27.07.2019 10:00
50. (5-8)Pavol Bíly 
 
51. BYE 
   27.07.2019 10:00
52. Jakub Madej 
 
53. BYE 
   27.07.2019 10:00
54. Michael Jankech 
 
55. BYE 
   27.07.2019 10:00
56. Adam Drozd 
 
57. BYE 
   27.07.2019 12:00
58. Filip Lübeck 
 
59. Lukáš Chren 
   27.07.2019 09:00
60. Jakub Vasky 
 
61. BYE 
   27.07.2019 10:00
62. Dominik Guzmický 
 
63. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   27.07.2019 10:00
64. (2)Jakub Kubiš 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kubiš J.  Jánošík T. 
   27.07.2019
2. Brejžek F.  Dióssy Š. 
 
3. Poklemba F.  Chren L. 
   27.07.2019
4. Medveď M.  Maruniak M. 
 
5. (3-4)Babušík A.  Madej J. 
   27.07.2019
6. Jankech M.  Hanušovský L. 
 
7. Haľko G.  Volník N. 
   27.07.2019
8. Bartoš O.  Drozd A. 
 
9. Lipa L.  Ovsijčuk E. 
   27.07.2019
10. Trojan S.  Vasky J. 
 
11. Bairo D.  Bekéni M. 
   27.07.2019
12. (3-4)Bíly P.  Solčan A. 
 
13. Deen M.  Krahulec M. 
   27.07.2019
14. Mikuš M.  Danko P. 
 
15. Balušík B.  Šuchter M. 
   27.07.2019
16. (2)Kratka M.  Hlivjak O. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Poklemba Filip31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 3
2 Kubiš Jakub31.10.20192007S-chTK Banská Bystrica 6
3 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 7
4 Jánošík Timotej31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 9
5 Solčan Adam31.10.20212007S-chTenis Club Nové Zámky 10
6 Babušík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
7 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
8 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 13
9 Kratka Maximilian31.10.20192007S-chTK Ratufa Levice 15
10 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
11 Madej Jakub31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 17
12 Deen Mojmír31.10.20192007S-chTK Jednotka Bratislava 18
13 Haľko Gregor31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 20
14 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec 23
15 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
16 Brejžek Filip31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 29
17 Ovsijčuk Erik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 42
18 Drozd Adam31.10.20192007S-chTJT Michalovce 43
19 Bartoš Oliver31.10.20192007S-chMŠK Poprad-Tatry 71
20 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
21 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
22 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
23 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
24 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
25 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza  
26 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
27 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
28 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
29 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
30 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
31 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
32 Lipa Lukáš31.10.20202008M-chTJT Michalovce  
33 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice  
34 Fifik Liam31.10.20202008M-chTKM Betliar  
35 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balaščák Daniel18. 07. 2019 04:492007S-chTenisová akadémia Prešov 4
2Dráb Filip17. 07. 2019 12:582007S-chTenisová akadémia Prešov 2
3Džobanik Michal17. 05. 2019 09:072008M-chTJ Sokol Prešov  
4Fičor Oskar25. 07. 2019 21:092007S-chTŠ Advantage Bratislava 8
5Frančák Jakub22. 07. 2019 10:452007S-chTenis Club Nové Zámky 59
6Gallo Peter11. 07. 2019 21:492008M-ch1.TK Rožňava  
7Guzmický Dominik27. 07. 2019 11:282007S-chAŠK Skalica 22
8Hron Alex Maximilián11. 07. 2019 17:192007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
9Chmelár Timotej21. 07. 2019 22:442008M-chTC EMPIRE Trnava  
10Jáger Matúš15. 06. 2019 21:252008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
11Kriško Radovan25. 07. 2019 11:462008M-chTK Nová generácia NMnV  
12Kurčík Adam22. 07. 2019 21:452007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
13Markovič Matej07. 07. 2019 13:092007S-chOZ ŠK Odema Púchov 1
14Matunák Martin16. 07. 2019 17:242008M-chTK Slovan Bratislava  
15Polák David17. 04. 2019 21:512007S-chTenis Club Nové Zámky 5
16Polák Šimon10. 06. 2019 17:072007S-chTC EMPIRE Trnava 24
17Slávik Daniel25. 07. 2019 20:272008M-chTK DRANaM Košice  
18Srpoň Martin30. 12. 2018 21:162008M-chTK Slávia STU Bratislava  
19Stolár Jakub21. 07. 2019 18:092008M-chTK Mladosť Košice  
20Török Timur19. 07. 2019 19:542008M-chTKM Betliar  
21Vrba Miloslav25. 06. 2019 16:342007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
22Žikla Kristián24. 07. 2019 17:222008M-chTK Žilina  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk