' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110039 - 1.TC Humenné
Názov turnaja:Glanz 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):Chemlonská 2, Humenné
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Pavlovčík Milan (A) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Tokoš Peter (C)   
Termín od:05.07.2019 Termín do:08.07.2019
Kontakt:Ing. Milan Pavlovčík
Kontakt tel.:mobil - 0903910526,
Kontakt e-mail:mip.ten@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2019 do 08:35
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-05.07.2019 8:35v mieste konania
mladšie žiačky3216-05.07.2019 11:05v mieste konania

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie
VR:Milan Pavlovčík, ZVR: Peter Tokoš

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jakub Kubiš 
   05.07.2019
2. BYE 
 
3. Daniel Slávik 
   05.07.2019
4. BYE 
 
5. Jakub Vasky 
   05.07.2019
6. Erik Ovsijčuk 
 
7. (5-8)Gregor Haľko 
   05.07.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Michael Jankech 
   05.07.2019
10. BYE 
 
11. Samuel Trojan 
   05.07.2019
12. Filip Goffa 
 
13. Dominik Kačur 
   05.07.2019
14. Samuel Mato 
 
15. BYE 
   05.07.2019
16. (5-8)Nicholas Volník 
 
17. BYE 
   05.07.2019
18. (5-8)Adam Kurčík 
 
19. Ostap Talama 
   05.07.2019
20. Tomáš Glos 
 
21. BYE 
   05.07.2019
22. Tomáš Goffa 
 
23. BYE 
   05.07.2019
24. (3-4)Timotej Jánošík 
 
25. BYE 
   05.07.2019
26. (5-8)Jakub Madej 
 
27. Liam Fifik 
   05.07.2019
28. Adam Drozd 
 
29. BYE 
   05.07.2019
30. Marko Bekéni 
 
31. BYE 
   05.07.2019
32. (2)Oliver Hlivjak 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Jánošík T.  Kubiš J. 
   05.07.2019
2. BYE 
 
3. Bekéni M.  Glos T. 
   05.07.2019
4. BYE 
 
5. Jankech M.  Volník N. 
   05.07.2019
6. BYE 
 
7. Kačur D.  Ovsijčuk E. 
   05.07.2019
8. Haľko G.  Kurčík A. 
 
9. BYE 
   05.07.2019
10. Trojan S.  Vasky J. 
 
11. BYE 
   05.07.2019
12. Drozd A.  Talama O. 
 
13. BYE 
   05.07.2019
14. Goffa F.  Goffa T. 
 
15. BYE 
   05.07.2019
16. (2)Hlivjak O.  Madej J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kubiš Jakub31.10.20192007S-chTK Banská Bystrica 6
2 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 7
3 Jánošík Timotej31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 9
4 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
5 Madej Jakub31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 17
6 Haľko Gregor31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 20
7 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
8 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec 23
9 Kačur Dominik31.10.20192007S-chTJT Michalovce 40
10 Ovsijčuk Erik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 42
11 Drozd Adam31.10.20192007S-chTJT Michalovce 43
12 Goffa Filip31.10.20192007S-ch1.TC Humenné 95
13 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
14 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
15 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
16 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
17 Fifik Liam31.10.20202008M-chTKM Betliar  
18 Slávik Daniel31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice  
19 Mato Samuel31.10.20202008M-ch1.TC Humenné  
20 Goffa Tomáš31.10.20202008M-ch1.TC Humenné  
21 Talama Ostap31.10.20192008M-chTJT Michalovce  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam29. 06. 2019 08:432007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
2Hanušovský Lukáš02. 07. 2019 21:172007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
3Hron Alex Maximilián25. 06. 2019 18:042007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
4Jeník Šimon24. 04. 2019 17:202007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
5Solčan Adam22. 06. 2019 13:072007S-chTenis Club Nové Zámky 10
6Stolár Jakub01. 07. 2019 13:182008M-chTK Mladosť Košice  
7Šuchter Martin05. 07. 2019 08:032008M-chTK DRANaM Košice  
8Tarr Sebestyén03. 07. 2019 23:262008M-chVýchodoslovenský tenisový zväz  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk