www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110087 - TK Progres Prešov
Názov turnaja:PROGRES CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 5, PREŠOV
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A3) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Lehet Jakub (C1)   
Termín od:09.02.2019 Termín do:11.02.2019
Kontakt:Ján Lehet
Kontakt tel.:byt - 0905451540, mobil - 0911931035,
 Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 02. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-08.02.2019 10:00TK PROGRES PREŠOV
mladšie žiačky3216-08.02.2019 10:00TK PROGRES PREŠOV

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Jakub Lehet

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Timotej Jánošík 
   09.02.2019 11:15
2. BYE 
 
3. Stanko Hadvab 
   09.02.2019 08:00
4. Jakub Stolár 
 
5. (3-4)Filip Brejžek 
   09.02.2019 08:00
6. Erik Ovsijčuk 
 
7. Peter Gallo 
   09.02.2019 08:00
8. Oliver Bartoš 
 
9. Samuel Trojan 
   09.02.2019 09:00
10. Šimon Dióssy 
 
11. BYE 
   09.02.2019 11:15
12. (3-4)Maroš Medveď 
 
13. Martin Šuchter 
   09.02.2019 09:00
14. Samuel Mato 
 
15. BYE 
   09.02.2019 12:30
16. (2)Gregor Haľko 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Jánošík Timotej31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 9
2 Haľko Gregor31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 20
3 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
4 Brejžek Filip31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 29
5 Ovsijčuk Erik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 42
6 Bartoš Oliver31.10.20192007S-chMŠK Poprad-Tatry 71
7 Hadvab Stanko31.10.20192007S-chTJT Michalovce 89
8 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava  
9 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
10 Stolár Jakub31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
11 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice  
12 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
13 Mato Samuel31.10.20202008M-ch1.TC Humenné  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Goffa Filip22. 01. 2019 15:502007S-ch1.TC Humenné 95
2Goffa Tomáš22. 01. 2019 15:512008M-ch1.TC Humenné  
3Richter Patrik17. 01. 2019 22:092008M-chŠK TC Dúbravka BA  
4Seliga Filip28. 01. 2019 22:272008M-chTK Mladosť Košice  
5Slávik Daniel04. 02. 2019 20:242008M-chTK DRANaM Košice  
6Vasky Jakub07. 02. 2019 16:162008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
7Verbovský Martin16. 01. 2019 10:362008M-chTK Banská Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk