www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110070 - TJT Michalovce
Miesto konania (adresa dvorcov):Hviezdoslavova 1 , Michalovce
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A3) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Kičiň Denis (B2)   
Termín od:01.12.2018 Termín do:03.12.2018
Kontakt:Miroslav Janda
Kontakt tel.:dv. - 0915917303, mobil - 0905981935,
Kontakt e-mail:mirojanda65@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-30.11.2018 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Denis Kičiň

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Oliver Hlivjak 
   01.12.2018 11:30
2. BYE 
 
3. Adam Drozd 
   01.12.2018 08:30
4. Filip Goffa 
 
5. (3-4)po vyžrebovaní odhlásený 1 
   01.12.2018 08:30
6. Filip Seliga 
 
7. Filip Brejžek 
   01.12.2018 09:30
8. Dominik Kačur 
 
9. Matúš Jáger 
   01.12.2018 09:30
10. Samuel Trojan 
 
11. Erik Ovsijčuk 
   01.12.2018 10:30
12. (3-4)Gregor Haľko 
 
13. Daniel Varga 
   01.12.2018 10:30
14. Stanko Hadvab 
 
15. BYE 
   01.12.2018 12:30
16. (2)Jakub Madej 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov 7
2 Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice 17
3 Haľko Gregor31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov 20
4 Brejžek Filip31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice 29
5 Kačur Dominik31.10.20192007M-chTJT Michalovce 40
6 Ovsijčuk Erik31.10.20192007M-chTJT Michalovce 42
7 Drozd Adam31.10.20192007M-chTJT Michalovce 43
8 Hadvab Stanko31.10.20192007M-chTJT Michalovce 89
9 Goffa Filip31.10.20192007M-ch1.TC Humenné 95
10 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
11 Seliga Filip31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
12 Jáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
13 Varga Daniel31.10.20202008M-chTJT Michalovce  
14 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Jánošík Timotej31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov 9
2Medveď Maroš31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
3Stolár Jakub31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
4Talama Ostap31.10.20192008M-chTJT Michalovce  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk