' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110087 - TK Progres Prešov
Názov turnaja:PROGRES CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 5, PREŠOV
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A3) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Lehet Jakub (C1)   
Termín od:02.03.2019 Termín do:05.03.2019
Kontakt:Ján Lehet
Kontakt tel.:byt - 0905451540, mobil - 0911931035,
 Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 03. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-01.03.2019 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Jakub Lehet

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matej Markovič 
   02.03.2019 08:00
2. Dylan Bairo 
 
3. Radovan Kriško 
   02.03.2019 08:00
4. Dominik Guzmický 
 
5. Nicholas Volník 
   02.03.2019 08:00
6. Jakub Madej 
 
7. Maximilian Kratka 
   02.03.2019 09:15
8. (5-8)Jakub Kubiš 
 
9. (3-4)Filip Poklemba 
   02.03.2019 09:15
10. Oliver Bartoš 
 
11. Peter Gallo 
   02.03.2019 09:15
12. Miloslav Vrba 
 
13. Michael Jankech 
   02.03.2019 10:30
14. Jakub Vasky 
 
15. Michal Mikuš 
   02.03.2019 10:30
16. (5-8)Oskar Fičor 
 
17. (5-8)Timotej Jánošík 
   02.03.2019 10:30
18. Alex Maximilián Hron 
 
19. Martin Matunák 
   02.03.2019 12:00
20. Maroš Medveď 
 
21. Šimon Dióssy 
   02.03.2019 12:00
22. Marko Bekéni 
 
23. Samuel Trojan 
   02.03.2019 12:00
24. (3-4)Daniel Balaščák 
 
25. (5-8)Oliver Hlivjak 
   02.03.2019 13:30
26. Martin Šuchter 
 
27. Lukáš Hanušovský 
   02.03.2019 13:30
28. Adam Kurčík 
 
29. Jakub Stolár 
   02.03.2019 13:30
30. Adam Babušík 
 
31. Gregor Haľko 
   02.03.2019 15:00
32. (2)Filip Dráb 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Markovič M.  Poklemba F. 
   02.03.2019
2. BYE 
 
3. Haľko G.  Medveď M. 
   02.03.2019
4. Bairo D.  Kriško R. 
 
5. (3-4)Fičor O.  Babušík A. 
   02.03.2019
6. Gallo P.  Trojan S. 
 
7. Hanušovský L.  Jankech M. 
   02.03.2019
8. Kratka M.  Hron A. 
 
9. Vasky J.  Dióssy Š. 
   02.03.2019
10. Stolár J.  Šuchter M. 
 
11. Matunák M.  Bekéni M. 
   02.03.2019
12. (3-4)Kubiš J.  Jánošík T. 
 
13. Hlivjak O.  Madej J. 
   02.03.2019
14. Volník N.  Vrba M. 
 
15. BYE 
   02.03.2019
16. (2)Balaščák D.  Dráb F. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Markovič Matej31.10.20192007S-chOZ ŠK Odema Púchov 1
2 Dráb Filip31.10.20192007S-chTenisová akadémia Prešov 2
3 Poklemba Filip31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 3
4 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 4
5 Kubiš Jakub31.10.20192007S-chTK Banská Bystrica 6
6 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 7
7 Fičor Oskar31.10.20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 8
8 Jánošík Timotej31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 9
9 Babušík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
10 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
11 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
12 Kratka Maximilian31.10.20192007S-chTK Ratufa Levice 15
13 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
14 Madej Jakub31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 17
15 Haľko Gregor31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 20
16 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
17 Guzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 22
18 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec 23
19 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
20USPVrba Miloslav31.10.20192007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
21 Bartoš Oliver31.10.20192007S-chMŠK Poprad-Tatry 71
22 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
23 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
24 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
25 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
26USPDióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
27USPVasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
28STZMikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza  
29STZTrojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
30STZGallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava  
31STZStolár Jakub31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
32USPŠuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Herman Richard03. 01. 20192008M-chTK ZZO Čadca  
2Džobanik Michal11. 02. 20192008M-chTJ Sokol Prešov  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Nguyen Huu Minh Tri27. 02. 20192007S-chTenisová akadémia Prešov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Benian Oskar07. 02. 2019 21:032007S-chTK Slávia STU Bratislava 55
2Brejžek Filip28. 02. 2019 15:532007S-chTK Mladosť Košice 29
3Danko Peter04. 12. 2018 00:062008M-chTC Rolino Bratislava  
4Deen Mojmír25. 02. 2019 18:532007S-chTK Jednotka Bratislava 18
5Jáger Matúš24. 02. 2019 11:502008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
6Jeník Šimon17. 02. 2019 15:312007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
7Maruniak Matej26. 02. 2019 19:572008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
8Oravkin Viktor13. 02. 2019 20:492007S-chTK Slávia STU Bratislava 62
9Perháč Peter28. 02. 2019 18:352007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 65
10Polák David28. 02. 2019 09:262007S-chTenis Club Nové Zámky 5
11Solčan Adam27. 02. 2019 15:302007S-chTenis Club Nové Zámky 10
12Talama Ostap27. 02. 2019 10:382008M-chTJT Michalovce  
13Žikla Kristián28. 02. 2019 19:212008M-chTK Žilina  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk