www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110087 - TK Progres Prešov
Názov turnaja:PROGRES CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 5, PREŠOV
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A3) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Lehet Jakub (C1)   
Termín od:02.03.2019 Termín do:05.03.2019
Kontakt:Ján Lehet
Kontakt tel.:byt - 0905451540, mobil - 0911931035,
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-01.03.2019 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis,

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Markovič Matej31.10.20192007M-chOZ ŠK Odema Púchov 1
2 Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov 2
3 Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava 3
4 Balaščák Daniel31.10.20212007M-chTenisová akadémia Prešov 4
5 Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 5
6 Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica 6
7 Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov 7
8 Fičor Oskar31.10.20192007M-chTŠ Advantage Bratislava 8
9 Jánošík Timotej31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov 9
10 Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 10
11 Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 10
12 Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 12
13 Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 14
14 Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice 15
15 Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
16 Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice 17
17 Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava 18
18 Haľko Gregor31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov 20
19 Kurčík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 21
20 Guzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica 22
21 Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec 23
22 Medveď Maroš31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
23 Brejžek Filip31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice 29
24 Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41
25STZBairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
26STZMatunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
27STZKriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
28STZBekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Perháč Peter31.10.20192007M-chTK MŠK Žiar nad Hronom 65
2Bartoš Oliver31.10.20192007M-chMŠK Poprad-Tatry 71
3Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
4Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
5Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
6Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava  
7Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
8Stolár Jakub31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
9Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice  
10Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
11Jáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
12Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
13Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina  
14Talama Ostap31.10.20192008M-chTJT Michalovce  
15Džobanik Michal31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
2Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
3Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
4Oravkin Viktor31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 62


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk