' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090037 - TK Slovan Galanta
Názov turnaja:GALANTA 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):Kpt. Nálepku, Galanta
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Klement Juraj (C) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:31.08.2019 Termín do:02.09.2019
Kontakt:Bc. Juraj Klement
Kontakt tel.:mobil - 0905461179,
 Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 08. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky4824-31.08.2019 13:00v mieste konania
starší žiaci4824-31.08.2019 08:30v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Juraj Klement

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jean Pierre Sarouphim 
   31.08.2019
2. BYE 
 
3. Matúš Kordoš 
   31.08.2019
4. BYE 
 
5. Oskar Benian 
   31.08.2019
6. Samuel Gombár 
 
7. Marek Boťanský 
   31.08.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Daniel Dvorský 
   31.08.2019
10. BYE 
 
11. Alex Maximilián Hron 
   31.08.2019
12. BYE 
 
13. Tomáš Strašil 
   31.08.2019
14. BYE 
 
15. BYE 
   31.08.2019
16. Norbert Nyarsík 
 
17. BYE 
   31.08.2019
18. Adam Gombár 
 
19. Adam Kurčík 
   31.08.2019
20. Sebastian Arva 
 
21. BYE 
   31.08.2019
22. Adam Grendel 
 
23. BYE 
   31.08.2019
24. (3-4)Adam Solčan 
 
25. BYE 
   31.08.2019
26. Samuel Vozár 
 
27. Noel Adam Šemrinec 
   31.08.2019
28. Viliam Zagata 
 
29. BYE 
   31.08.2019
30. Adam Babušík 
 
31. BYE 
   31.08.2019
32. (2)Alex Kostoláni 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Sarouphim J.  Babušík A. 
   31.08.2019
2. BYE 
 
3. Kordoš M.  Boťanský M. 
   31.08.2019
4. Zagata V.  Varga M. 
 
5. Strašil T.  Kurčík A. 
   31.08.2019
6. Benian O.  Grendel A. 
 
7. BYE 
   31.08.2019
8. (2)Solčan A.  Hron A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Sarouphim Jean Pierre31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 67
2 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis Club Nové Zámky 75
3 Dvorský Daniel31.10.20192005D-chTK HSC Piešťany 80
4 Solčan Adam31.10.20192007S-chTenis Club Nové Zámky 92
5 Babušík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 134
6 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 142
7 Šemrinec Noel Adam31.10.20192007S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 194
8 Grendel Adam31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 194
9 Arva Sebastian31.10.20192006S-chTK PROFI Senec 194
10 Zagata Viliam31.10.20202005D-chTK Šaľa 194
11 Kordoš Matúš31.10.20192007S-chTC DRACI Matúškovo  
12 Boťanský Marek31.10.20212006S-chTC DRACI Matúškovo  
13 Benian Oskar31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava  
14 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava  
15 Strašil Tomáš31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava  
16 Nyarsík Norbert31.10.20192005D-chTC DRACI Matúškovo  
17 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
18 Gombár Samuel31.10.20212006S-chTenis team Nové Zámky  
19 Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Varga Miroslav31. 08. 20192007S-chJ&F-it V. Úľany 194
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bušniak Michal11. 08. 2019 10:412006S-chTK Slávia STU Bratislava 86
2Guzmický Dominik28. 08. 2019 14:032007S-chAŠK Skalica 116
3Hanušovský Lukáš29. 08. 2019 20:122007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
4Ivicze František19. 08. 2019 12:472007S-chJ&F-it V. Úľany  
5Kohút Alex24. 08. 2019 11:332006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
6Kopáčik Jakub19. 08. 2019 12:472008M-chJ&F-it V. Úľany  
7Kovář Gregor22. 08. 2019 07:332008M-chLTC Leopoldov  
8Lukács Norbert19. 08. 2019 12:472008M-chJ&F-it V. Úľany  
9Matunák Martin25. 08. 2019 15:002008M-chTK Slovan Bratislava  
10Németh Martin23. 08. 2019 21:282006S-chTK VIP Bratislava  
11Polák Šimon23. 08. 2019 22:402007S-chTC EMPIRE Trnava  
12Škubla Adam02. 08. 2019 07:342007S-chŠKM Nádeje Trakovice 153
13Szabo Jakub26. 08. 2019 18:402007S-chTK HSC Piešťany 120


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk