www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090037 - TK Slovan Galanta
Názov turnaja:GALANTA 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):Kpt. Nálepku, Galanta
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Klement Juraj (C) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:31.08.2019 Termín do:02.09.2019
Kontakt:Bc. Juraj Klement
Kontakt tel.:mobil - 0905461179,
 Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 08. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky4824-31.08.2019 13:00v mieste konania
starší žiaci4824-31.08.2019 08:30v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Juraj Klement

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Emma Berceliová 
   31.08.2019
2. BYE 
 
3. Alica Gergičová 
   31.08.2019
4. BYE 
 
5. Viktória Pšenková 
   31.08.2019
6. Tamara Surová 
 
7. (5-8)Sára Žilinčanová 
   31.08.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Amanda Gubík 
   31.08.2019
10. BYE 
 
11. Karolína Kulichová 
   31.08.2019
12. Ella Borš 
 
13. Magdaléna Packová 
   31.08.2019
14. Karolína Bečková 
 
15. BYE 
   31.08.2019
16. (5-8)Nina Kováčiková 
 
17. BYE 
   31.08.2019
18. (5-8)Sophie Hetešová 
 
19. Diana Černinová 
   31.08.2019
20. Ema Čambálová 
 
21. Alexandra Vadrnová 
   31.08.2019
22. Natália Bégerová 
 
23. BYE 
   31.08.2019
24. (3-4)Victória Hozdeková 
 
25. BYE 
   31.08.2019
26. (5-8)Anna Mária Pechová 
 
27. Natália Gaburová 
   31.08.2019
28. Silvia Husárová 
 
29. Tamara Obetková 
   31.08.2019
30. Lucia Sopková 
 
31. BYE 
   31.08.2019
32. (2)Karin Jávorková 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Berceliová Emma31.10.20202006S-dHi-Ten TAC D. Streda 52
2 Jávorková Karin31.10.20202006S-dTK ŠTK Šamorín 55
3 Gubík Amanda31.10.20202006S-dMŠO Štúrovo 87
4 Hozdeková Victória31.10.20212007S-dTK Sparta Považská Bystrica 118
5 Pechová Anna Mária31.10.20212005D-dLTC Leopoldov 131
6 Žilinčanová Sára31.10.20202006S-dTK AS Trenčín 131
7 Hetešová Sophie31.10.20202006S-dTK E.T. Jaslovské Bohunice 135
8 Kováčiková Nina31.10.20212007S-dTenis team Nové Zámky 153
9 Borš Ella31.10.20202006S-dTK Tennis Classic Bratislava 172
10 Gergičová Alica31.10.20202006S-dLTC Leopoldov 187
11 Surová Tamara31.10.20202005D-dTK Senica 198
12 Čambálová Ema31.10.20202006S-dOZ Slávia Trnava 204
13 Husárová Silvia31.10.20202006S-dTK Hriňová 208
14 Vadrnová Alexandra31.10.20202006S-dTC EMPIRE Trnava 227
15 Bečková Karolína31.10.20202006S-dTK Senica 230
16 Černinová Diana31.10.20202006S-dTK 77 Skalica 230
17 Bégerová Natália31.10.20202006S-dVTC Pezinok 238
18 Gaburová Natália31.10.20202006S-dTK Slovan Bratislava 245
19 Obetková Tamara31.10.20202006S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 245
20 Sopková Lucia31.10.20212007S-dTC EMPIRE Trnava 269
21 Pšenková Viktória31.10.20202005D-dTK TCN Nitra 287
22 Packová Magdaléna31.10.20202005D-dTK Šaľa 287
23 Kulichová Karolína31.10.20202005D-dTK Tenis Centrum Bojnice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balontayová Lucia24. 08. 2019 18:492005D-dTenis team Nové Zámky 59
2Daňková Karolína27. 08. 2019 08:592005D-dTK Spartak Komárno 64
3Dekanová Vanessa27. 08. 2019 20:262006S-dLTC Leopoldov 112
4Faglicová Nina29. 08. 2019 10:122006S-dTK Tvrdošín  
5Farkas Liana08. 07. 2019 18:172007S-dTK Slovan Galanta  
6Flimelová Kristína28. 08. 2019 11:132007S-dTK Slovan Bratislava  
7Hallová Ema31. 07. 2019 09:252005D-dTK Slávia SPU Nitra 101
8Chabadová Timea29. 08. 2019 18:312007S-dTKM Martin 115
9Jobusová Katarína29. 08. 2019 22:342006S-dTK 77 Skalica 99
10Kapsdorferová Ema19. 08. 2019 20:432006S-dTK Slávia SPU Nitra 102
11Košecká Gabriela29. 08. 2019 12:542006S-dTK 77 Skalica 65
12Lišková Ema18. 08. 2019 21:262007S-dŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
13Macáková Lilien28. 08. 2019 06:242006S-dTenis Club Nové Zámky 191
14Matúšová Natália29. 08. 2019 14:502006S-dTenis team Nové Zámky 191
15Mikocziová Petra13. 07. 2019 22:202006S-dTK PROFI Senec  
16Parízeková Laura29. 08. 2019 12:212006S-dTK 77 Skalica 208
17Piskáčková Nataniela19. 08. 2019 20:192006S-dTK Tennis Classic Bratislava  
18Sazonová Evelina29. 08. 2019 20:582007S-dTK Slávia STU Bratislava 245
19Štibrányová Natália28. 08. 2019 22:022006S-dTenis team Nové Zámky 72
20Vavrová Yasmin29. 08. 2019 21:012007S-dTK Slávia STU Bratislava 171
21Zathurecká Zoja31. 08. 2019 13:082008M-dTK Slovan Bratislava  
22Zsilleová Eliška29. 08. 2019 05:272006S-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 155


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk