' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090058 - TK Tenkur Trenčín
Názov turnaja:TENKUR CUP 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):Považská 3, Trenčín
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Martiška Gabriel (A) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Martiška Gabriel (B2)   
Termín od:20.07.2019 Termín do:23.07.2019
Kontakt:Gabriel Martiška ml.
Kontakt tel.:mobil - 0915/738934,
Kontakt e-mail:tenkur@tenkur.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 07. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-21.07.2019 08:30v mieste konania
starší žiaci3216-20.07.2019 08:30v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Gabriel Martiška, ZVR: Gabriel Martiška, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lukáš Hochel 
   20.07.2019
2. BYE 
 
3. Sebastian Arva 
   20.07.2019
4. Dávid Mutala 
 
5. (3-4)Viliam Zagata 
   20.07.2019
6. Adam Chňapek 
 
7. Samuel Žubor 
   20.07.2019
8. Martin Németh 
 
9. Gabriel Rapant 
   20.07.2019
10. Miloslav Vrba 
 
11. Bruno Dzurenda 
   20.07.2019
12. (3-4)Adam Babušík 
 
13. Alex Adam Fano 
   20.07.2019
14. Oskar Benian 
 
15. BYE 
   20.07.2019
16. (2)Daniel Dvorský 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Hochel L.  Dvorský D. 
   20.07.2019
2. BYE 
 
3. Vrba M.  Fano A. 
   20.07.2019
4. Chňapek A.  Mutala D. 
 
5. Németh M.  Dzurenda B. 
   20.07.2019
6. Zagata V.  Rapant G. 
 
7. BYE 
   20.07.2019
8. (2)Benian O.  Babušík A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 38
2 Dvorský Daniel31.10.20192005D-chTK HSC Piešťany 80
3 Babušík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 134
4 Zagata Viliam31.10.20202005D-chTK Šaľa 194
5 Arva Sebastian31.10.20212006S-chTK PROFI Senec 194
6 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava  
7 Vrba Miloslav31.10.20192007S-chTK Sparta Považská Bystrica  
8 Chňapek Adam31.10.20202005D-chDuTaF Sport Dubnica n/V.  
9 Žubor Samuel31.10.20192007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
10 Mutala Dávid31.10.20202005D-chDuTaF Sport Dubnica n/V.  
11 Dzurenda Bruno31.10.20202005D-chDuTaF Sport Dubnica n/V.  
12 Benian Oskar31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava  
13 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
14 Rapant Gabriel31.10.20192007S-chTK Tenkur Trenčín  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Lapšanský Alex13. 07. 2019 11:512006S-chTK Matchpoint Trebatice 89
2Matula Jakub11. 07. 2019 15:182006S-chTK Vrútky 92
3Škubla Adam02. 07. 2019 22:222007S-chŠKM Nádeje Trakovice 153
4Solčan Adam18. 07. 2019 21:252007S-chTenis Club Nové Zámky 92


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk