' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090101 - OZ Slávia Trnava
Názov turnaja:SLÁVIA CUP U12
Miesto konania (adresa dvorcov):Areál Slávia,Hajdóczyho ul,,Trnava.
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Čálik Michal (C1) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:21.08.2019 Termín do:24.08.2019
Kontakt:Mgr. Daniel Čálik
Kontakt tel.:mobil - 0903218607,
Kontakt e-mail:danielcalik@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 08. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-21.08.2019 8:30v mieste konania
mladšie žiačky4824-22.08.2019 8:30v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, útecha CH/D,  vyhodnotenie
VR: Michal Čálik

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Jaroška 
   21.08.2019
2. BYE 
 
3. Samuel Chalúpek 
   21.08.2019
4. BYE 
 
5. Richard Pleško 
   21.08.2019
6. Alex Kardoš 
 
7. Adam Grendel 
   21.08.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Matúš Kordoš 
   21.08.2019
10. BYE 
 
11. Patrik Križan 
   21.08.2019
12. BYE 
 
13. Kristián Žikla 
   21.08.2019
14. BYE 
 
15. BYE 
   21.08.2019
16. Teo Jonáš 
 
17. BYE 
   21.08.2019
18. Jakub Palmans 
 
19. BYE 
   21.08.2019
20. Adam Frátrik 
 
21. BYE 
   21.08.2019
22. Michal Gál 
 
23. BYE 
   21.08.2019
24. (3-4)Martin Seewald 
 
25. BYE 
   21.08.2019
26. Gregor Kovář 
 
27. BYE 
   21.08.2019
28. Alex Adam Fano 
 
29. BYE 
   21.08.2019
30. Juraj Janáč 
 
31. BYE 
   21.08.2019
32. (2)Jakub Biskorovajný 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Jaroška A.  Seewald M. 
   21.08.2019
2. BYE 
 
3. Frátrik A.  Žikla K. 
   21.08.2019
4. Pleško R.  Janáč J. 
 
5. Grendel A.  Kardoš A. 
   21.08.2019
6. Gál M.  Chalúpek S. 
 
7. BYE 
   21.08.2019
8. (2)Kordoš M.  Kovář G. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Jaroška Adam31.10.20192007S-chTKM - Tenisový klub Madunice 56
2 Biskorovajný Jakub31.10.20192007S-chOZ Slávia Trnava 66
3 Seewald Martin31.10.20212007S-chLTC Leopoldov 74
4 Kordoš Matúš31.10.20192007S-chTC DRACI Matúškovo 75
5 Križan Patrik31.10.20192007S-chOZ Slávia Trnava 105
6 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
7 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
8 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
9 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina  
10 Grendel Adam31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava  
11 Pleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina  
12 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina  
13 Chalúpek Samuel31.10.20202008M-chOZ Slávia Trnava  
14 Janáč Juraj31.10.20202008M-chFORTUNA Trnava  
15 Gál Michal31.10.20202008M-chOZ Slávia Trnava  
16 Palmans Jakub31.10.20202008M-chTOP Tenis Bratislava  
17 Jonáš Teo31.10.20212007S-chOukey Tenis Chorvátsky Grob  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Gazzi Jan Dario21. 08. 2019 08:402007S-chBratislavský tenisový zväz  
2Gyén Gabriel19. 08. 2019 15:252008M-chTenis Club Nové Zámky  
3Chmelár Timotej06. 08. 2019 10:312008M-chTC EMPIRE Trnava  
4Krahulec Martin04. 08. 2019 08:582008M-chTK Senica  
5Oprala Martin21. 08. 2019 08:402008M-chTK Slávia SPU Nitra  
6Škubla Adam19. 08. 2019 09:042007S-chŠKM Nádeje Trakovice 62
7Valko Samuel10. 08. 2019 23:562008M-chŠK TC Dúbravka BA  
8Vozár Samuel14. 08. 2019 17:342008M-chTK Pro Set Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk