' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090103 - TK Nová generácia NMnV
Názov turnaja:FRIGOLOG CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Javorinska ul. Pri zimnom štadione
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Mokrá Marcela (B) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:02.07.2019 Termín do:04.07.2019
Kontakt:Tatiana Krišková
Kontakt tel.:mobil - 0905576027,
Kontakt e-mail:kriskova.tatiana@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 07. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci168-02.07.2019 08:30v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Marcela Mokrá

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Škubla 
   02.07.2019
2. Alex Adam Fano 
 
3. Gregor Kovář 
   02.07.2019
4. Branislav Balušík 
 
5. (3-4)Radovan Kriško 
   02.07.2019
6. Tomáš Tóth 
 
7. Samuel Vozár 
   02.07.2019
8. Adam Gombár 
 
9. Alex Čech 
   02.07.2019
10. Adam Massalkhi 
 
11. Jakub Vasky 
   02.07.2019
12. (3-4)Peter Staš 
 
13. Gabriel Gyén 
   02.07.2019
14. Samuel Valko 
 
15. Tomáš Fašung 
   02.07.2019
16. (2)Marco Grőpel 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Škubla A.  Kovář G. 
   02.07.2019
2. BYE 
 
3. Staš P.  Tóth T. 
   02.07.2019
4. Fašung T.  Čech A. 
 
5. Vasky J.  Valko S. 
   02.07.2019
6. Fano A.  Kriško R. 
 
7. Gyén G.  Gombár A. 
   02.07.2019
8. (2)Grőpel M.  Massalkhi A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Škubla Adam31.10.20192007S-chŠKM Nádeje Trakovice 62
2 Grőpel Marco31.10.20192007S-chTK HSC Piešťany 95
3 Staš Peter31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 112
4 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
5 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
6 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
7USPValko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
8 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
9 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
10 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
11 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
12 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
13USPMassalkhi Adam31.10.20202008M-chTK Kúpele Piešťany  
14USPGombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
15 Gyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
16USPTóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan12. 04. 2019 19:022008M-chTC EMPIRE Trnava  
2Bekéni Marko26. 06. 2019 17:142008M-chTenis Club Nové Zámky  
3Čillík Matej30. 06. 2019 14:382008M-chTŠ Advantage Bratislava  
4Kardoš Alex15. 05. 2019 15:162008M-chTK HSC Piešťany  
5Mikuš Michal25. 06. 2019 21:542008M-chTK Baník Prievidza  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk