' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090035 - TC Topoľčany
Miesto konania (adresa dvorcov):Javorová 4640, Topoľčany
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Mokrá Marcela (B) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Dorčiak Miroslav (A)   
Termín od:11.05.2019 Termín do:14.05.2019
Kontakt:PaedDr. Marcela Mokrá
Kontakt tel.:mobil - 0907292385,
Kontakt e-mail:mmokra@pobox.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 05. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-11.05.2019 8:30v mieste konania
mladšie žiačky4824-11.05.2019 13:00v mieste konania

Poznámky:

Rozpisspráva
VR: Marcela Mokrá, ZVR: Miroslav Dorčiak

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Solčan 
   11.05.2019
2. BYE 
 
3. Gregor Kovář 
   11.05.2019
4. BYE 
 
5. Samuel Žubor 
   11.05.2019
6. Dylan Bairo 
 
7. (5-8)Dominik Guzmický 
   11.05.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Maximilian Kratka 
   11.05.2019
10. BYE 
 
11. Martin Krahulec 
   11.05.2019
12. Adam Gombár 
 
13. Radovan Kriško 
   11.05.2019
14. Marko Bekéni 
 
15. BYE 
   11.05.2019
16. (5-8)Jakub Szabo 
 
17. BYE 
   11.05.2019
18. (5-8)Šimon Polák 
 
19. Patrik Adamkovič 
   11.05.2019
20. Tomáš Glos 
 
21. Michal Mikuš 
   11.05.2019
22. Alex Kardoš 
 
23. BYE 
   11.05.2019
24. (3-4)David Suchan 
 
25. BYE 
   11.05.2019
26. (5-8)Jakub Frančák 
 
27. Matúš Kordoš 
   11.05.2019
28. Alex Adam Fano 
 
29. BYE 
   11.05.2019
30. Dávid Pajtáš 
 
31. BYE 
   11.05.2019
32. (2)Pavol Bíly 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Bíly P.  Solčan A. 
   11.05.2019
2. Žubor S.  Mikuš M. 
 
3. Gombár A.  Fano A. 
   11.05.2019
4. Bekéni M.  Glos T. 
 
5. Bairo D.  Kriško R. 
   11.05.2019
6. Kordoš M.  Kovář G. 
 
7. Polák Š.  Guzmický D. 
   11.05.2019
8. (2)Kratka M.  Suchan D. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Solčan Adam31.10.20192007S-chTenis Club Nové Zámky 10
2 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 13
3 Kratka Maximilian31.10.20192007S-chTK Ratufa Levice 15
4 Suchan David31.10.20192007S-chTC EMPIRE Trnava 19
5 Guzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 22
6 Polák Šimon31.10.20192007S-chTC EMPIRE Trnava 24
7 Szabo Jakub31.10.20192007S-chTK HSC Piešťany 47
8 Frančák Jakub31.10.20192007S-chTenis Club Nové Zámky 59
9 Žubor Samuel31.10.20192007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
10 Kordoš Matúš31.10.20192007S-chTC DRACI Matúškovo 75
11 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
12 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
13 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
14 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
15 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
16 Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
17 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
18 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
19 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta  
20 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
21 Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
22 Adamkovič Patrik31.10.20202008M-chTC Topoľčany  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Gyén Gabriel09. 05. 2019 16:492008M-chTenis Club Nové Zámky  
2Chmelár Timotej07. 05. 2019 09:112008M-chTC EMPIRE Trnava  
3Polák David17. 04. 2019 21:492007S-chTenis Club Nové Zámky 5
4Škubla Adam29. 04. 2019 08:002007S-chŠKM Nádeje Trakovice 62


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk