' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080060 - ŠK TC Dúbravka BA
Názov turnaja:HM BRATISLAVA TOUR 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):Bratislava , Lysáková ulica 1
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Paluš Radovan (B2) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Vavro Michal (A3)   
Termín od:25.08.2019 Termín do:27.08.2019
Kontakt:Mgr. Michal Vavro
Kontakt tel.:mobil - 0915/417334,
Kontakt e-mail:miso.sro@atlas.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-24.08.2019 8:30v mieste konania
staršie žiačky4824-24.08.2019 8:30v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Patrik Chren 
   25.08.2019 10:30
2. BYE 
 
3. Marcus Černák 
   25.08.2019 08:00
4. Martin Matunák 
 
5. Walter Ihring 
   25.08.2019 08:00
6. Daniel Dvorský 
 
7. Filip Jaškovič 
   25.08.2019 08:00
8. (5-8)Alex Kohút 
 
9. (3-4)Filip Poklemba 
   25.08.2019 10:30
10. BYE 
 
11. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   25.08.2019 08:00
12. Michal Bušniak 
 
13. Nicholas Volník 
   25.08.2019 08:00
14. Oliver Kecskés 
 
15. BYE 
   25.08.2019 10:30
16. (5-8)Milan Karasz 
 
17. (5-8)Oskar Fičor 
   25.08.2019 08:00
18. Hugo Bujňák 
 
19. Adam Kurčík 
   25.08.2019 09:00
20. Patrik Talian 
 
21. Sebastian Arva 
   25.08.2019 09:00
22. Oskar Benian 
 
23. BYE 
   25.08.2019 11:45
24. (3-4)Samuel Juriga 
 
25. (5-8)Sebastián Paulovčák 
   25.08.2019 09:00
26. Martin Németh 
 
27. Jakub Adamko 
   25.08.2019 09:00
28. Alex Maximilián Hron 
 
29. Jean Pierre Sarouphim 
   25.08.2019 09:00
30. Tomáš Strašil 
 
31. BYE 
   25.08.2019 11:45
32. (2)Nathan André Halahija 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Poklemba F.  Chren P. 
   25.08.2019
2. BYE 
 
3. Kohút A.  Fičor O. 
   25.08.2019
4. BYE 
 
5. Sarouphim J.  Chren L. 
   25.08.2019
6. BYE 
 
7. Karasz M.  Kecskés O. 
   25.08.2019
8. Matunák M.  Strašil T. 
 
9. BYE 
   25.08.2019
10. Kurčík A.  Benian O. 
 
11. BYE 
   25.08.2019
12. Bušniak M.  Hron A. 
 
13. BYE 
   25.08.2019
14. Halahija N.  Vida D. 
 
15. BYE 
   25.08.2019
16. (2)Paulovčák S.  Juriga S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
2 Halahija Nathan André31.10.20192005D-chTK Jednotka Bratislava 19
3 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
4 Poklemba Filip31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 49
5 Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
6 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 53
7 Fičor Oskar31.10.20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 54
8 Karasz Milan31.10.20202006S-chTK Spartak Komárno 60
9 Sarouphim Jean Pierre31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 67
10 Ihring Walter31.10.20192005D-chTK Slovan Bratislava 73
11 Kecskés Oliver31.10.20192006S-chTK Spartak Komárno 76
12 Dvorský Daniel31.10.20192005D-chTK HSC Piešťany 80
13 Bušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 86
14 Bujňák Hugo31.10.20192005D-chTK Slávia STU Bratislava 111
15 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 142
16 Adamko Jakub31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 155
17 Arva Sebastian31.10.20192006S-chTK PROFI Senec 194
18 Černák Marcus31.10.20212007S-chŠK TC Dúbravka BA  
19 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava  
20 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava  
21 Benian Oskar31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava  
22 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
23 Jaškovič Filip31.10.20192006S-chVIVA ŠPORT Hodruša-Hámre  
24 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec  
25 Strašil Tomáš31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava  
26 Talian Patrik31.10.20212006S-chBratislavský tenisový zväz  
27 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Vida Dominik25. 08. 20192005D-chTŠP-tenisová škola Petržalka 85
2Chren Lukáš25. 08. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Dvorský David27. 05. 2019 16:382005D-chTK 77 Skalica 105
2Hochel Lukáš21. 08. 2019 09:422006S-chTK Matchpoint Trebatice 38
3Hubinský Július23. 08. 2019 22:482006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 142
4Chovanec Jakub18. 08. 2019 09:362005D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
5Imrišek Lukáš22. 08. 2019 12:232005D-chTK Slovan Bratislava 23
6Kabzáni Krištof22. 08. 2019 12:062007S-chTK 77 Skalica 134
7Paulík Martin17. 06. 2019 10:212006S-chTK Matchpoint Trebatice 29
8Paulovič Nikolas23. 08. 2019 16:122006S-chTK Slávia STU Bratislava 32
9Polák David19. 11. 2018 09:532007S-chTenis Club Nové Zámky 51
10Riegel Alex21. 08. 2019 21:132006S-chHTC Hlohovec 194
11Shilov George25. 08. 2019 17:482007S-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
12Škubla Adam04. 03. 2019 08:062007S-chŠKM Nádeje Trakovice 153
13Solčan Adam24. 07. 2019 17:152007S-chTenis Club Nové Zámky 92
14Srnánek Martin05. 08. 2019 06:342005D-chTK Senica 34
15Svetík Michal22. 04. 2019 10:052006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk