' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Orviský Ivan (B2) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C1)   
Termín od:15.12.2018 Termín do:18.12.2018
Kontakt:Ivan Orviský
Kontakt tel.:dv. - 0902824902, mobil - 0905552465,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-14.12.2018 11:00Sekretariát ZsTZ

Poznámky:

  Rozpisspráva
VR: Ivan Orviský, ZVR: Kristián Stevič

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)David Polák 
   15.12.2018 11:30
2. BYE 
 
3. Marko Bekéni 
   15.12.2018 08:30
4. Radovan Kriško 
 
5. Marco Grőpel 
   15.12.2018 08:30
6. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
7. (5-8)Jakub Frančák 
   15.12.2018 11:30
8. BYE 
 
9. (3-4)Maximilian Kratka 
   15.12.2018 12:15
10. BYE 
 
11. Gregor Kovář 
   15.12.2018 09:15
12. Matúš Kordoš 
 
13. Samuel Žubor 
   15.12.2018 09:15
14. Michal Mikuš 
 
15. BYE 
   15.12.2018 12:15
16. (5-8)Šimon Polák 
 
17. BYE 
   15.12.2018 13:00
18. (5-8)Dominik Guzmický 
 
19. Martin Krahulec 
   15.12.2018 10:00
20. Alex Kardoš 
 
21. Alex Adam Fano 
   15.12.2018 10:00
22. Dylan Bairo 
 
23. BYE 
   15.12.2018 13:00
24. (3-4)Pavol Bíly 
 
25. BYE 
   15.12.2018 13:45
26. (5-8)Jakub Szabo 
 
27. Adam Škubla 
   15.12.2018 10:45
28. Dávid Pajtáš 
 
29. Tomáš Glos 
   15.12.2018 10:45
30. Norbert Lukács 
 
31. BYE 
   15.12.2018 13:45
32. (2)Adam Solčan 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kratka M.  Polák D. 
   15.12.2018
2. BYE 
 
3. Guzmický D.  Frančák J. 
   15.12.2018
4. Kardoš A.  Szabo J. 
 
5. Bairo D.  Kriško R. 
   15.12.2018
6. Polák Š.  Krahulec M. 
 
7. Fano A.  Glos T. 
   15.12.2018
8. (2)Solčan A.  Bíly P. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 5
2 Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 10
3 Bíly Pavol31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava 13
4 Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice 15
5 Guzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica 22
6 Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava 24
7 Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany 47
8 Frančák Jakub31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 59
9 Škubla Adam31.10.20192007M-chŠKM Nádeje Trakovice 62
10 Žubor Samuel31.10.20192007M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
11 Kordoš Matúš31.10.20192007M-chTC DRACI Matúškovo 75
12 Grőpel Marco31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany 95
13 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
14 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
15 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
16 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
17 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
18 Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
19 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
20 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
21 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta  
22 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007M-chSlovenský tenisový zväz  
23 Lukács Norbert31.10.20202008M-chJ&F-it V. Úľany  
24 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
2Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
3Kopáčik Jakub31.10.20202008M-chJ&F-it V. Úľany  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk