Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Názov turnaja: | BABY TOUR II | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 4640, Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 12.01.2019 | Termín do: | 14.01.2019 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | - | - | 12.01.2019 8:30 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 13.01.2019 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, CH skupiny/baráž/o umiestnenie, D skupiny/baráž/o umiestnenie
VR: Marcela Mokrá
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | BYE | ||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | BYE | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | BYE | ||||
6. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
25. | BYE | ||||
26. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
28. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | BYE | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Šiška Martin | 31.10.2019 !!! | 2009 | D-ch | TC Topoľčany | |||||
2 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
3 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | |||||
4 | USP | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | ||||
5 | Valentšík Boris | 31.10.2019 !!! | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
6 | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
7 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
8 | Massi Matteo | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-ch | TC Topoľčany | |||||
9 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | |||||
10 | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | |||||
11 | Adamkovič Kristián | 31.10.2021 !!! | 2011 | S-ch | TC Topoľčany | |||||
12 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
13 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
14 | Štancel Nicolas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
15 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
16 | Petráško Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | |||||
17 | USP | Barényi Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | ||||
18 | USP | Ježek Samuel | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-ch | TK Petržalka | ||||
19 | USP | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
20 | USP | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bairo Leonardo | 02. 01. 2019 12:46 | 2011 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
2 | Frič Martin | 09. 01. 2019 08:03 | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | |||||
3 | Hlatký Matej | 05. 12. 2018 18:21 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | |||||
4 | Jura Michal | 10. 01. 2019 05:59 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
5 | Kolárik Igor | 11. 01. 2019 17:25 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
6 | Slaninák Adam | 12. 01. 2019 07:22 | 2009 | D-ch | TC Topoľčany | |||||
7 | Tóth Bruno Robert | 11. 01. 2019 19:55 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | |||||
8 | Vetrík Šimon | 09. 01. 2019 10:07 | 2010 | S-ch | TK ESO Piešťany |