www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná
Názov turnaja:D.LUZNA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Rekreacna 3 D.Luzna
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:18.04.2019 Termín do:20.04.2019
Kontakt:Eva Kratochvilová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:tenisovaskolapetrzalka@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.dat. kval.dat. prezent.
mladší žiaci4824--18.04.2019 08:30
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
2Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
3Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
4Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
5Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
6Derčalík Dárius31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 89
7Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
8Galba Jakub31.10.20202007M-chTC Mihal Bratislava  
9Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
10Gyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
11Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
12Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
13Ivashko Maxim31.10.20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
14Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
15Kačkovič Andrej31.10.20192007M-chTOP Tenis Bratislava 111
16Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
17Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
18Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
19Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
20Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
21Oravkin Viktor31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 62
22Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta  
23Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava 24
24Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
25Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen  
26Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
27Staš Peter31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 112
28Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
29Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 39
30Strapoň Matúš31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
31Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
32Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany 47
33Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
34Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
35Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
36Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
37Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
38Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41
39Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Shilov George31.10.20192007M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk