' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná
Názov turnaja:D.LUZNA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Rekreacna 3 D.Luzna
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C1)   
Termín od:18.04.2019 Termín do:20.04.2019
Kontakt:Eva Kratochvilová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:tenisovaskolapetrzalka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 04. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-17.04.2019 10:00Dudova 2
mladšie žiačky4824-17.04.2019 10:00Dudova 2

Poznámky:

rozpis, správa, útecha, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Filip Kratochvíla

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Kurčík 
   18.04.2019 08:15
2. BYE 
 
3. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   18.04.2019 08:15
4. BYE 
 
5. Samuel Tabačiar 
   18.04.2019 08:15
6. Ivan Luhový 
 
7. po vyžrebovaní odhlásený 2 
   18.04.2019 10:30
8. BYE 
 
9. Gabriel Gyén 
   18.04.2019 11:00
10. BYE 
 
11. Dominik Vavro 
   18.04.2019 11:00
12. BYE 
 
13. Samuel Vozár 
   18.04.2019 08:15
14. BYE 
 
15. (5-8)Jakub Szabo 
   18.04.2019 08:15
16. BYE 
 
17. (3-4)Miloslav Vrba 
   18.04.2019 08:15
18. BYE 
 
19. Maxim Ivashko 
   18.04.2019 08:15
20. BYE 
 
21. po vyžrebovaní odhlásený 3 
   18.04.2019 08:15
22. Martin Srpoň 
 
23. Gregor Kovář 
   18.04.2019 10:30
24. BYE 
 
25. Martin Verbovský 
   18.04.2019 08:15
26. BYE 
 
27. po vyžrebovaní odhlásený 4 
   18.04.2019 08:15
28. BYE 
 
29. Samuel Valko 
   18.04.2019 09:15
30. BYE 
 
31. BYE 
   18.04.2019 09:15
32. (5-8)Samuel Žubor 
 
33. BYE 
   18.04.2019 09:15
34. (5-8)Matúš Kordoš 
 
35. BYE 
   18.04.2019 09:15
36. Adam Grendel 
 
37. BYE 
   18.04.2019 09:15
38. Branislav Balušík 
 
39. BYE 
   18.04.2019 09:15
40. Alex Kardoš 
 
41. BYE 
   18.04.2019 10:30
42. Tomáš Tankovič 
 
43. Filip Konderla 
   18.04.2019 08:15
44. Tomáš Tóth 
 
45. BYE 
   18.04.2019 09:15
46. Kristián Žikla 
 
47. BYE 
   18.04.2019 09:15
48. (3-4)Damian Nagy 
 
49. BYE 
   18.04.2019 09:15
50. (5-8)Oskar Benian 
 
51. BYE 
   18.04.2019 09:15
52. Michal Mikuš 
 
53. BYE 
   18.04.2019 09:15
54. Jakub Galba 
 
55. BYE 
   18.04.2019 09:15
56. Alex Čech 
 
57. BYE 
   18.04.2019 10:30
58. Tomáš Slašťan 
 
59. Lukáš Jasenák 
   18.04.2019 08:15
60. Patrik Richter 
 
61. BYE 
   18.04.2019 09:15
62. Matúš Strapoň 
 
63. BYE 
   18.04.2019 09:15
64. (2)Tomáš Strašil 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Strašil T.  Benian O. 
   18.04.2019
2. BYE 
 
3. Konderla F.  Richter P. 
   18.04.2019
4. Ivashko M.  Valko S. 
 
5. Tóth T.  Vozár S. 
   18.04.2019
6. Čech A.  Srpoň M. 
 
7. BYE 
   18.04.2019
8. (2)Kovář G.  Kordoš M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kurčík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 21
2 Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
3 Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
4 Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41
5 Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany 47
6 Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
7USPŽubor Samuel31.10.20192007M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
8 Kordoš Matúš31.10.20192007M-chTC DRACI Matúškovo 75
9USPVavro Dominik31.10.20192007M-chŠK TC Dúbravka BA 81
10 Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
11 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
12 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
13 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
14 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
15 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
16 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
17 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
18 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
19 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
20 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen  
21USPVerbovský Martin31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
22 Luhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov  
23 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
24 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007M-chSlovenský tenisový zväz  
25 Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
26 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina  
27 Galba Jakub31.10.20202007M-chTC Mihal Bratislava  
28 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
29 Gyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
30 Grendel Adam31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
31 Strapoň Matúš31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
32 Tabačiar Samuel31.10.20202008M-chTK Žilina  
33 odhlásený 2 po vyžrebovaní31.10.20192007M-chSlovenský tenisový zväz  
34 odhlásený 3 po vyžrebovaní31.10.20192007M-chSlovenský tenisový zväz  
35 odhlásený 4 po vyžrebovaní31.10.20192007M-chSlovenský tenisový zväz  
36 Ivashko Maxim31.10.20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bekéni Marko17. 04. 2019 07:442008M-chTenis Club Nové Zámky  
2Belorid Adam18. 04. 2019 23:262007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 82
3Danko Peter15. 04. 2019 14:172008M-chTC Rolino Bratislava  
4Derčalík Dárius18. 04. 2019 23:262007M-chTK Slávia STU Bratislava 89
5Fano Alex Adam02. 04. 2019 06:492008M-chTK Nová generácia NMnV  
6Fašung Tomáš16. 04. 2019 21:562008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
7Frátrik Adam18. 04. 2019 23:262008M-chTK Žilina  
8Gombár Adam15. 04. 2019 09:312008M-chTenis Club Nové Zámky  
9Horváth Timur16. 04. 2019 21:122008M-chTK Slávia STU Bratislava  
10Chmelár Timotej16. 04. 2019 13:152008M-chTC EMPIRE Trnava  
11Chren Lukáš15. 04. 2019 21:512008M-chTK Slávia STU Bratislava  
12Kačkovič Andrej18. 04. 2019 23:262007M-chTOP Tenis Bratislava 111
13Krahulec Martin13. 04. 2019 08:452008M-chTK Senica  
14Lübeck Filip15. 04. 2019 07:532008M-chTK Banská Bystrica  
15Maruniak Matej16. 04. 2019 05:572008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
16Oravkin Viktor16. 04. 2019 15:242007M-chTK Slávia STU Bratislava 62
17Pajtáš Dávid07. 04. 2019 17:082008M-chTK Slovan Galanta  
18Polák Šimon16. 04. 2019 21:522007M-chTC EMPIRE Trnava 24
19Shilov George13. 02. 2019 13:232007M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
20Staš Peter15. 04. 2019 20:342007M-chTK Slávia STU Bratislava 112
21Štefány Jakub14. 04. 2019 19:472008M-chTK Slovan Bratislava  
22Stopiak Tobias16. 04. 2019 23:492007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 39
23Vasky Jakub15. 04. 2019 20:492008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk