' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná
Názov turnaja:D.LUZNA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo namestie 6
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C1)   
Termín od:01.12.2018 Termín do:03.12.2018
Kontakt:Eva Kratochvilová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:tenisovaskolapetrzalka@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-30.11.2018 10:00klubovňa TŠP

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Filip Kratochvíla

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Šimon Polák 
   01.12.2018 12:15
2. BYE 
 
3. Jakub Štefány 
   01.12.2018 08:00
4. Dávid Pajtáš 
 
5. Dylan Bairo 
   01.12.2018 08:00
6. Maxim Ivashko 
 
7. Adam Gombár 
   01.12.2018 08:00
8. (5-8)Miloslav Vrba 
 
9. (3-4)Šimon Jeník 
   01.12.2018 12:15
10. BYE 
 
11. Lukáš Chren 
   01.12.2018 09:00
12. Jakub Kopáčik 
 
13. Samuel Vozár 
   01.12.2018 09:00
14. Lukáš Jasenák 
 
15. BYE 
   01.12.2018 13:30
16. (5-8)Viktor Oravkin 
 
17. (5-8)Oskar Benian 
   01.12.2018 10:00
18. Andrej Kačkovič 
 
19. Patrik Richter 
   01.12.2018 10:00
20. Martin Srpoň 
 
21. Martin Krahulec 
   01.12.2018 11:00
22. Marko Bekéni 
 
23. BYE 
   01.12.2018 13:30
24. (3-4)Damian Nagy 
 
25. (5-8)Adam Belorid 
   01.12.2018 11:00
26. Norbert Lukács 
 
27. Samuel Valko 
   01.12.2018 11:00
28. Timur Horváth 
 
29. Tomáš Fašung 
   01.12.2018 12:15
30. Peter Danko 
 
31. BYE 
   01.12.2018 13:30
32. (2)Tomáš Strašil 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Benian O.  Strašil T. 
   01.12.2018
2. BYE 
 
3. Bairo D.  Jeník Š. 
   01.12.2018
4. Ivashko M.  Vrba M. 
 
5. Oravkin V.  Valko S. 
   01.12.2018
6. Štefány J.  Richter P. 
 
7. Danko P.  Chren L. 
   01.12.2018
8. (2)Krahulec M.  Polák Š. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava 24
2 Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
3 Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
4 Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
5 Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41
6 Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
7 Oravkin Viktor31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 62
8 Belorid Adam31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 82
9 Kačkovič Andrej31.10.20192007M-chTOP Tenis Bratislava 111
10 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
11 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
12 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
13 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
14 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
15 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
16 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
17 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
18USPSrpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
19 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
20 Lukács Norbert31.10.20202008M-chJ&F-it V. Úľany  
21 Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
22 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
23 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
24 Kopáčik Jakub31.10.20202008M-chJ&F-it V. Úľany  
25 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta  
26USPGombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
27WCIvashko Maxim31.10.20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
2Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
3Kordoš Matúš31.10.20192007M-chTC DRACI Matúškovo 75
4Kurčík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 21
5Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen  
6Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk