' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090058 - TK Tenkur Trenčín
Názov turnaja:TENKUR CUP 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):Považská 3, Trenčín
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Martiška Gabriel (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Martiška Gabriel (B2)   
Termín od:23.03.2019 Termín do:25.03.2019
Kontakt:Gabriel Martiška ml.
Kontakt tel.:mobil - 0915/738934,
Kontakt e-mail:tenkur@tenkur.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 03. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-22.03.2019 08:30v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Gabriel Martiška, ZVR: Gabriel Martiška, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jakub Kubiš 
   23.03.2019 12:15
2. BYE 
 
3. Filip Lübeck 
   23.03.2019 08:30
4. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
5. Alex Adam Fano 
   23.03.2019 08:30
6. Jakub Vasky 
 
7. Marko Bekéni 
   23.03.2019 08:30
8. (5-8)Adam Jaroška 
 
9. (3-4)Maroš Medveď 
   23.03.2019 12:15
10. BYE 
 
11. Peter Danko 
   23.03.2019 09:45
12. Adam Gombár 
 
13. Richard Herman 
   23.03.2019 09:45
14. Tomáš Glos 
 
15. BYE 
   23.03.2019 13:30
16. (5-8)Šimon Polák 
 
17. BYE 
   23.03.2019 13:30
18. (5-8)Adam Škubla 
 
19. Samuel Trojan 
   23.03.2019 09:45
20. Gregor Kovář 
 
21. Martin Krahulec 
   23.03.2019 11:00
22. Lukáš Kulich 
 
23. BYE 
   23.03.2019 13:30
24. (3-4)Maximilian Kratka 
 
25. (5-8)Jakub Juranka 
   23.03.2019 11:00
26. Jakub Stolár 
 
27. Gabriel Rapant 
   23.03.2019 11:00
28. Michal Mikuš 
 
29. Samuel Žubor 
   23.03.2019 12:15
30. Branislav Balušík 
 
31. BYE 
   23.03.2019 14:45
32. (2)Oskar Fičor 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kratka M.  Fičor O. 
   23.03.2019
2. BYE 
 
3. Danko P.  Mikuš M. 
   23.03.2019
4. Bekéni M.  Glos T. 
 
5. Stolár J.  Lübeck F. 
   23.03.2019
6. Juranka J.  Kulich L. 
 
7. Trojan S.  Vasky J. 
   23.03.2019
8. (2)Kubiš J.  Medveď M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPKubiš Jakub31.10.20192007S-chTK Banská Bystrica 6
2 Fičor Oskar31.10.20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 8
3USPKratka Maximilian31.10.20192007S-chTK Ratufa Levice 15
4 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
5 Polák Šimon31.10.20192007S-chTC EMPIRE Trnava 24
6 Juranka Jakub31.10.20192007S-chBenet LTC Bytča 28
7 Jaroška Adam31.10.20192007S-chTKM - Tenisový klub Madunice 56
8 Škubla Adam31.10.20192007S-chŠKM Nádeje Trakovice 62
9 Žubor Samuel31.10.20192007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
10USPKulich Lukáš31.10.20192007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 79
11 Rapant Gabriel31.10.20192007S-chTK Tenkur Trenčín 112
12 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
13 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
14 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
15 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
16 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
17 Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
18 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
19 Stolár Jakub31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
20 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
21 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
22 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
23 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
24 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
25USPKovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
26USPGombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan19. 03. 2019 21:262008M-chTC EMPIRE Trnava  
2Brejžek Filip20. 03. 2019 20:262007S-chTK Mladosť Košice 29
3Dióssy Šimon20. 03. 2019 09:532008M-chTK Mladosť Košice  
4Gyén Gabriel10. 03. 2019 01:092008M-chTenis Club Nové Zámky  
5Hanušovský Lukáš19. 03. 2019 19:192007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
6Chmelár Timotej16. 03. 2019 18:232008M-chTC EMPIRE Trnava  
7Kardoš Alex22. 03. 2019 20:242008M-chTK HSC Piešťany  
8Kordoš Matúš21. 03. 2019 20:322007S-chTC DRACI Matúškovo 75
9Luhový Ivan16. 03. 2019 12:312008M-chTK Púchov  
10Maruniak Matej19. 03. 2019 17:352008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
11Nagy Damian20. 03. 2019 17:532007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 37
12Slašťan Tomáš19. 03. 2019 18:482008M-chFresh club Zvolen  
13Stopiak Tobias04. 12. 2018 09:512007S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 39
14Tóth Tomáš16. 03. 2019 06:322008M-chTK Slávia STU Bratislava  
15Vrba Miloslav11. 02. 2019 09:582007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
16Žikla Kristián21. 03. 2019 20:052008M-chTK Žilina  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk