www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090058 - TK Tenkur Trenčín
Názov turnaja:TENKUR CUP 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):Považská 3, Trenčín
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:23.03.2019 Termín do:25.03.2019
Kontakt:Gabriel Martiška ml.
Kontakt tel.:mobil - 0915/738934,
Kontakt e-mail:tenkur@tenkur.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-22.03.2019 08:30v mieste konania
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
2Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
3Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
4Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
5Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
6Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
7Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
8Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
9Gyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
10Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
11Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
12Jaroška Adam31.10.20192007M-chTKM - Tenisový klub Madunice 56
13Juranka Jakub31.10.20192007M-chBenet LTC Bytča 28
14Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
15Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
16Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
17Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
18Luhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov  
19Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
20Medveď Maroš31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
21Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
22Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava 24
23Rapant Gabriel31.10.20192007M-chTK Tenkur Trenčín 112
24Škubla Adam31.10.20192007M-chŠKM Nádeje Trakovice 62
25Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen  
26Stolár Jakub31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
27Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
28Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
29Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina  
30Žubor Samuel31.10.20192007M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 39
2Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk