' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090035 - TC Topoľčany
Miesto konania (adresa dvorcov):Javorová 4640, Topoľčany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Mokrá Marcela (B) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Blahová Patrícia (C1)   
Termín od:09.02.2019 Termín do:11.02.2019
Kontakt:Ing Róbert Korec
Kontakt tel.:dv. - 0911272070, mobil - 0905209130,
Kontakt e-mail:korecspedition@stonline.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 02. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-08.02.2019 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Marcela Mokrá, ZVR: Patrícia Blahová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Solčan 
   09.02.2019 12:00
2. BYE 
 
3. Patrik Adamkovič 
   09.02.2019 09:15
4. Samuel Žubor 
 
5. Matej Maruniak 
   09.02.2019 08:30
6. Martin Verbovský 
 
7. Alex Adam Fano 
   09.02.2019 09:15
8. (5-8)Šimon Polák 
 
9. (3-4)Maximilian Kratka 
   09.02.2019 12:00
10. BYE 
 
11. Peter Danko 
   09.02.2019 08:30
12. Adam Gombár 
 
13. Tomáš Slašťan 
   09.02.2019 08:30
14. Lukáš Kulich 
 
15. BYE 
   09.02.2019 12:00
16. (5-8)Matej Pös 
 
17. BYE 
   09.02.2019 13:30
18. (5-8)Dominik Guzmický 
 
19. Tomáš Glos 
   09.02.2019 09:15
20. Noel Adam Šemrinec 
 
21. Adam Frátrik 
   09.02.2019 10:30
22. Marko Bekéni 
 
23. BYE 
   09.02.2019 13:30
24. (3-4)Michael Jankech 
 
25. BYE 
   09.02.2019 13:30
26. (5-8)Šimon Jeník 
 
27. Michal Mikuš 
   09.02.2019 10:30
28. Branislav Balušík 
 
29. Dylan Bairo 
   09.02.2019 10:30
30. Martin Matunák 
 
31. BYE 
   09.02.2019 14:30
32. (2)Lukáš Hanušovský 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Jankech M.  Hanušovský L. 
   09.02.2019
2. Pös M.  Mikuš M. 
 
3. Maruniak M.  Danko P. 
   09.02.2019
4. Kulich L.  Adamkovič P. 
 
5. Matunák M.  Guzmický D. 
   09.02.2019
6. Solčan A.  Bairo D. 
 
7. Bekéni M.  Glos T. 
   09.02.2019
8. (2)Polák Š.  Kratka M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Solčan Adam31.10.20212007S-chTenis Club Nové Zámky 10
2 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
3USPKratka Maximilian31.10.20192007S-chTK Ratufa Levice 15
4USPJankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
5 Guzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 22
6 Polák Šimon31.10.20192007S-chTC EMPIRE Trnava 24
7 Pös Matej31.10.20192007S-chTK Baník Prievidza 32
8 Jeník Šimon31.10.20192007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
9 Žubor Samuel31.10.20192007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
10 Kulich Lukáš31.10.20192007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 79
11 Šemrinec Noel Adam31.10.20192007S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 95
12 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
13 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
14 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
15 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
16 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza  
17 Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
18 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
19 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
20 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen  
21 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
22 Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
23 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
24USPFrátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina  
25USPAdamkovič Patrik31.10.20202008M-chTC Topoľčany  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Dióssy Šimon06. 02. 2019 20:252008M-chTK Mladosť Košice  
2Frančák Jakub28. 01. 2019 08:562007S-chTenis Club Nové Zámky 59
3Herman Richard07. 02. 2019 19:542008M-chTK ZZO Čadca  
4Chmelár Timotej04. 02. 2019 11:552008M-chTC EMPIRE Trnava  
5Kardoš Alex25. 01. 2019 13:592008M-chTK HSC Piešťany  
6Krahulec Martin05. 02. 2019 10:162008M-chTK Senica  
7Kriško Radovan10. 12. 2018 13:082008M-chTK Nová generácia NMnV  
8Lübeck Filip08. 02. 2019 08:382008M-chTK Banská Bystrica  
9Perháč Peter07. 02. 2019 19:112007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 65
10Škubla Adam07. 02. 2019 06:432007S-chŠKM Nádeje Trakovice 62
11Vasky Jakub07. 02. 2019 10:592008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
12Volník Nicholas28. 01. 2019 09:302007S-chTK PROFI Senec 23
13Vrba Miloslav23. 01. 2019 12:072007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk