www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:19.01.2019 Termín do:22.01.2019
Kontakt:Ivan Orviský
Kontakt tel.:dv. - 0902824902, mobil - 0905552465,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-18.01.2019 10:00v mieste konania
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 10
2Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
3Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
4Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
5Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
6Bíly Pavol31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava 13
7Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
8Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava 18
9Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
10Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
11Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka BA 8
12Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
13Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
14Guzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica 22
15Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 12
16Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov 7
17Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
18Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 14
19Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
20Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
21Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
22Juranka Jakub31.10.20192007M-chBenet LTC Bytča 28
23Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
24Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
25Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
26Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice 15
27Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
28Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica 6
29Kurčík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 21
30Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
31Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
32Oravkin Viktor31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 62
33Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 5
34Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava 24
35Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
36Škubla Adam31.10.20192007M-chŠKM Nádeje Trakovice 62
37Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen  
38Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 10
39Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
40Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
41Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
42Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany 47
43Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec 23
44Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
45Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41
46Žubor Samuel31.10.20192007M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk