' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Orviský Ivan (B2) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C1)   
Termín od:19.01.2019 Termín do:22.01.2019
Kontakt:Ivan Orviský
Kontakt tel.:dv. - 0902824902, mobil - 0905552465,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-18.01.2019 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Orviský, ZVR: Kristián Stevič

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Poklemba 
   19.01.2019 08:30
2. Adam Škubla 
 
3. Dominik Guzmický 
   19.01.2019 08:30
4. Marco Grőpel 
 
5. Jakub Juranka 
   19.01.2019 09:15
6. Alex Čech 
 
7. Viktor Oravkin 
   19.01.2019 09:15
8. (5-8)Adam Solčan 
 
9. (3-4)Oskar Fičor 
   19.01.2019 10:00
10. Miloslav Vrba 
 
11. Martin Matunák 
   19.01.2019 10:00
12. Adam Kurčík 
 
13. Dylan Bairo 
   19.01.2019 10:45
14. Lukáš Chren 
 
15. Šimon Jeník 
   19.01.2019 10:45
16. (5-8)Lukáš Hanušovský 
 
17. (5-8)Pavol Bíly 
   19.01.2019 11:30
18. Alex Kardoš 
 
19. Jakub Frančák 
   19.01.2019 11:30
20. Radovan Kriško 
 
21. Maximilian Kratka 
   19.01.2019 12:15
22. Oskar Benian 
 
23. Mojmír Deen 
   19.01.2019 12:15
24. (3-4)Jakub Kubiš 
 
25. (5-8)Adam Babušík 
   19.01.2019 13:00
26. Michael Jankech 
 
27. Tomáš Glos 
   19.01.2019 13:00
28. Samuel Žubor 
 
29. Nicholas Volník 
   19.01.2019 13:45
30. Alex Maximilián Hron 
 
31. Tomáš Strašil 
   19.01.2019 13:45
32. (2)David Polák 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Poklemba F.  Fičor O. 
   19.01.2019
2. BYE 
 
3. Deen M.  Hron A. 
   19.01.2019
4. BYE 
 
5. (3-4)Solčan A.  Bíly P. 
   19.01.2019
6. BYE 
 
7. Glos T.  Kardoš A. 
   19.01.2019
8. Jankech M.  Vrba M. 
 
9. Bairo D.  Kriško R. 
   19.01.2019
10. Benian O.  Strašil T. 
 
11. BYE 
   19.01.2019
12. (3-4)Kubiš J.  Kratka M. 
 
13. Matunák M.  Guzmický D. 
   19.01.2019
14. Hanušovský L.  Volník N. 
 
15. BYE 
   19.01.2019
16. (2)Polák D.  Babušík A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava 3
2 Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 5
3 Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica 6
4 Fičor Oskar31.10.20192007M-chTŠ Advantage Bratislava 8
5 Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 10
6 Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 10
7 Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 12
8 Bíly Pavol31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava 13
9 Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 14
10 Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice 15
11 Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
12 Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava 18
13 Kurčík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 21
14 Guzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica 22
15 Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec 23
16 Juranka Jakub31.10.20192007M-chBenet LTC Bytča 28
17 Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
18 Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
19 Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41
20 Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
21 Frančák Jakub31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 59
22 Oravkin Viktor31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 62
23 Škubla Adam31.10.20192007M-chŠKM Nádeje Trakovice 62
24 Žubor Samuel31.10.20192007M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
25USPGrőpel Marco31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany 95
26STZBairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
27STZMatunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
28STZKriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
29STZChren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
30USPGlos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
31USPČech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
32USPKardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Kordoš Matúš31.10.20192007M-chTC DRACI Matúškovo 75
2Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
3Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
4Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
5Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
6Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
7Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
8Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
9Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
10Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
11Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen  
12Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
13Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
14Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
15Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
16Ivashko Maxim31.10.20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Ferenčík Michal31.10.20202008M-chTŠ Advantage Bratislava  
2Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina  
3Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
4Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov 7
5Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
6Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
7Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice 17
8Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava 24
9Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany 47


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk