' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090028 - TK Spartak Komárno
Miesto konania (adresa dvorcov):Parná 1, Komárno
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Paluš Radovan (B2) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Jantošík Michal (C1)   
Termín od:21.09.2019 Termín do:23.09.2019
Kontakt:Mgr. Michal Jantošík
Kontakt tel.:dv. - 421357789870, mobil - 421911174757,
Kontakt e-mail:misojantosik@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 09. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-21.09.2019 08:30v mieste konania
staršie žiačky3216-21.09.2019 12:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Jantošík

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Patrik Chren 
   21.09.2019
2. BYE 
 
3. Adam Kurčík 
   21.09.2019
4. BYE 
 
5. Pavol Bíly 
   21.09.2019
6. Dylan Bairo 
 
7. (5-8)Oskar Fičor 
   21.09.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Alex Kohút 
   21.09.2019
10. BYE 
 
11. Timotej Titko 
   21.09.2019
12. Oliver Kecskés 
 
13. Martin Németh 
   21.09.2019
14. Marek Boťanský 
 
15. BYE 
   21.09.2019
16. (5-8)Walter Ihring 
 
17. BYE 
   21.09.2019
18. (5-8)Milan Karasz 
 
19. Alex Lapšanský 
   21.09.2019
20. Michael Jankech 
 
21. Alex Kostoláni 
   21.09.2019
22. Maximilián Jaroščák 
 
23. BYE 
   21.09.2019
24. (3-4)Jaroslav Karovič 
 
25. BYE 
   21.09.2019
26. (5-8)Marek Vaco 
 
27. Adam Solčan 
   21.09.2019
28. Nicholas Volník 
 
29. Richard Czinege 
   21.09.2019
30. Daniel Dvorský 
 
31. BYE 
   21.09.2019
32. (2)Samuel Juriga 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Chren P.  Karasz M. 
   21.09.2019
2. Volník N.  Lapšanský A. 
 
3. Kecskés O.  Fičor O. 
   21.09.2019
4. Titko T.  Vaco M. 
 
5. Solčan A.  Bíly P. 
   21.09.2019
6. Juriga S.  Kohút A. 
 
7. Bairo D.  Jankech M. 
   21.09.2019
8. (2)Jakubovič X.  Karovič J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPChren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
2 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
3 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 48
4 Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
5 Fičor Oskar31.10.20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 54
6 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 56
7 Karasz Milan31.10.20202006S-chTK Spartak Komárno 60
8USPIhring Walter31.10.20192005D-chTK Slovan Bratislava 73
9 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis Club Nové Zámky 75
10 Czinege Richard31.10.20202006S-chHi-Ten TAC D. Streda 76
11 Kecskés Oliver31.10.20212006S-chTK Spartak Komárno 76
12 Dvorský Daniel31.10.20192005D-chTK HSC Piešťany 80
13 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 89
14 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce 90
15 Solčan Adam31.10.20212007S-chTenis Club Nové Zámky 92
16 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
17 Jaroščák Maximilián31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 134
18 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 172
19 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava  
20USPBoťanský Marek31.10.20212006S-chTC DRACI Matúškovo  
21USPKurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava  
22USPVolník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec  
23USPBairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Jakubovič Xavier21. 09. 20192006S-chTK HSC Piešťany 42
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam12. 09. 2019 20:222007S-chTK Slávia STU Bratislava 134
2Benian Oskar12. 09. 2019 13:042007S-chTK Slávia STU Bratislava  
3Bušniak Michal16. 09. 2019 19:432006S-chTK Slávia STU Bratislava 86
4Grendel Adam12. 09. 2019 19:382007S-chTK Tennis Classic Bratislava 194
5Guzmický Dominik16. 09. 2019 22:042007S-chAŠK Skalica 116
6Hanušovský Lukáš17. 09. 2019 19:482007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
7Hochel Lukáš17. 09. 2019 07:422006S-chTK Matchpoint Trebatice 38
8Hulín Patrik20. 09. 2019 07:402006S-chTC EMPIRE Trnava 37
9Imrišek Lukáš18. 09. 2019 20:182005D-chTK Slovan Bratislava 23
10Ivan Marko20. 09. 2019 07:212006S-chTK Mladosť Košice 50
11Jeník Šimon09. 09. 2019 20:062007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
12Macák Milan15. 09. 2019 11:472006S-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 61
13Matunák Martin15. 09. 2019 10:442008M-chTK Slovan Bratislava  
14Paulík Martin16. 09. 2019 13:202006S-chTK Matchpoint Trebatice 29
15Paulovič Nikolas02. 09. 2019 18:072006S-chTK Slávia STU Bratislava 32
16Poklemba Filip18. 09. 2019 21:122007S-chTK Tennis Classic Bratislava 49
17Polák David17. 04. 2019 21:522007S-chTenis Club Nové Zámky 51
18Riegel Alex01. 09. 2019 18:002006S-chHTC Hlohovec 194
19Sarouphim Jean Pierre18. 09. 2019 22:012006S-chTK Slávia STU Bratislava 67
20Vrba Miloslav15. 09. 2019 16:152007S-chTK Sparta Považská Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk