' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090104 - Tennis club Veľké Kostoľany
Názov turnaja:PACIFIC OPEN 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):Školská 5, Veľké Kostoľany 922 07
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Porubský Martin (B2) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Porubská Eva (B2)   
Termín od:14.09.2019 Termín do:16.09.2019
Kontakt:Mgr. Martin Porubský
Kontakt tel.:zam. - 0903971398,
Kontakt e-mail:porubsky.porko@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 09. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-13.09.2019 11:15v mieste konania
starší žiaci3216-13.09.2019 11:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martin Porubský, ZVR: Eva Porubská

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Paulík 
   14.09.2019 11:45
2. BYE 
 
3. Filip Palenčík 
   14.09.2019 08:00
4. Alex Kohút 
 
5. Alex Kostoláni 
   14.09.2019 08:00
6. Adam Mattoš 
 
7. Alex Lapšanský 
   14.09.2019 08:00
8. (5-8)Xavier Jakubovič 
 
9. (3-4)Lukáš Hochel 
   14.09.2019 10:30
10. BYE 
 
11. Adam Majerník 
   14.09.2019 08:00
12. Dominik Ferech 
 
13. Samuel Janec 
   14.09.2019 08:00
14. Marek Vaco 
 
15. BYE 
   14.09.2019 10:30
16. (5-8)Jonáš Béreš 
 
17. BYE 
   14.09.2019 10:30
18. (5-8)Marko Ivan 
 
19. Jakub Matula 
   14.09.2019 08:00
20. Richard Czinege 
 
21. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   14.09.2019 08:00
22. Daniel Dvorský 
 
23. BYE 
   14.09.2019 10:30
24. (3-4)Dávid Krcho 
 
25. (5-8)Samuel Juriga 
   14.09.2019 09:15
26. Šimon Gnebus 
 
27. Nicholas Volník 
   14.09.2019 09:15
28. Lukáš Zumrik 
 
29. Samuel Žubor 
   14.09.2019 09:15
30. Tomáš Škrha 
 
31. BYE 
   14.09.2019 11:45
32. (2)Patrik Hulín 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Paulík M.  Hulín P. 
   15.09.2019 13:00
2. BYE 
 
3. Kohút A.  Juriga S. 
   15.09.2019 13:00
4. BYE 
 
5. Lapšanský A.  Volník N. 
   15.09.2019 14:15
6. BYE 
 
7. Matula J.  Zumrik L. 
   15.09.2019 11:45
8. Majerník A.  Ferech D. 
 
9. BYE 
   15.09.2019 13:00
10. Krcho D.  Dvorský D. 
 
11. BYE 
   15.09.2019 13:00
12. Jakubovič X.  Ivan M. 
 
13. BYE 
   15.09.2019 13:00
14. Gnebus Š.  Janec S. 
 
15. BYE 
   15.09.2019 13:00
16. (2)Hochel L.  Béreš J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 29
2 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 37
3 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 38
4 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 40
5 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
6 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 42
7 Béreš Jonáš31.10.20192005D-chTK Matchpoint Trebatice 46
8 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 50
9 Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
10 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 56
11 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis Club Nové Zámky 75
12 Czinege Richard31.10.20202006S-chHi-Ten TAC D. Streda 76
13 Dvorský Daniel31.10.20192005D-chTK HSC Piešťany 80
14 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 89
15 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 92
16USPZumrik Lukáš31.10.20202006S-chTKM Martin 124
17USPGnebus Šimon31.10.20202006S-chTennis club Veľké Kostoľany 127
18USPFerech Dominik31.10.20202006S-chTennis club Veľké Kostoľany 194
19 Palenčík Filip31.10.20202006S-chTK Slávia SPU Nitra 194
20 Mattoš Adam31.10.20202006S-chTKM Betliar  
21 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec  
22 Žubor Samuel31.10.20192007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
23USPJanec Samuel31.10.20202005D-chTennis club Veľké Kostoľany  
24USPMajerník Adam31.10.20202008M-chTennis club Veľké Kostoľany  
25USPŠkrha Tomáš31.10.20202007S-chTennis club Veľké Kostoľany  
26USPodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007S-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Grendel Adam12. 09. 2019 19:372007S-chTK Tennis Classic Bratislava 194
2Guzmický Dominik12. 09. 2019 19:252007S-chAŠK Skalica 116
3Janec Vladimír08. 09. 2019 21:472005D-chTennis club Veľké Kostoľany 127
4Kecskés Oliver13. 09. 2019 08:442006S-chTK Spartak Komárno 76
5Michalica Aleš07. 09. 2019 13:172005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 45
6Perháč Peter11. 09. 2019 21:392007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 194
7Riegel Alex01. 09. 2019 18:002006S-chHTC Hlohovec 194
8Rogulski Yannik13. 09. 2019 08:042005D-chTKM - Tenisový klub Madunice 46
9Sekáč Timotej13. 09. 2019 21:072007S-chTennis club Veľké Kostoľany  
10Škubla Adam02. 08. 2019 07:342007S-chŠKM Nádeje Trakovice 153
11Solčan Adam20. 06. 2019 19:562007S-chTenis Club Nové Zámky 92
12Titko Timotej11. 09. 2019 14:382006S-chTJT Michalovce 90
13Vrba Miloslav02. 09. 2019 16:432007S-chTK Sparta Považská Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk