' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090035 - TC Topoľčany
Miesto konania (adresa dvorcov):Javorová 4640, Topoľčany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Dorčiak Miroslav (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Mokrá Marcela (B)   
Termín od:24.07.2019 Termín do:26.07.2019
Kontakt:Ing Róbert Korec
Kontakt tel.:dv. - 0911272070, mobil - 0905209130,
Kontakt e-mail:korecspedition@stonline.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 07. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-24.07.2019 08:30v mieste konania
staršie žiačky3216-24.07.2019 13:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Miroslav Dorčiak, ZVR: Marcela Mokrá

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Aleš Michalica 
   24.07.2019
2. Daniel Dvorský 
 
3. Samuel Jakal 
   24.07.2019
4. Ján Matula 
 
5. (3-4)Oskar Fičor 
   24.07.2019
6. Nicholas Volník 
 
7. Tobias Kováč 
   24.07.2019
8. Peter Perháč 
 
9. Alex Lapšanský 
   24.07.2019
10. Alex Riegel 
 
11. Alex Maximilián Hron 
   24.07.2019
12. (3-4)Alex Kohút 
 
13. Maximilián Jaroščák 
   24.07.2019
14. Simon Bognár 
 
15. Martin Németh 
   24.07.2019
16. (2)Yannik Rogulski 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Rogulski Y.  Michalica A. 
   24.07.2019
2. BYE 
 
3. Dvorský D.  Riegel A. 
   24.07.2019
4. Perháč P.  Kováč T. 
 
5. Lapšanský A.  Volník N. 
   24.07.2019
6. Bognár S.  Matula J. 
 
7. Hron A.  Jaroščák M. 
   24.07.2019
8. (2)Kohút A.  Fičor O. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Michalica Aleš31.10.20192005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 45
2 Rogulski Yannik31.10.20192005D-chTKM - Tenisový klub Madunice 46
3 Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
4 Fičor Oskar31.10.20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 54
5 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 56
6 Dvorský Daniel31.10.20192005D-chTK HSC Piešťany 80
7 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 89
8 Matula Ján31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 116
9 Jaroščák Maximilián31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 134
10 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 142
11 Perháč Peter31.10.20212007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 194
12 Riegel Alex31.10.20202006S-chHTC Hlohovec 194
13 Jakal Samuel31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice  
14 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava  
15 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec  
16 Kováč Tobias31.10.20202006S-chTK Tajch Nová Baňa  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Hanušovský Lukáš20. 07. 2019 08:132007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
2Jankech Michael20. 07. 2019 21:572007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
3Karasz Milan22. 07. 2019 22:102006S-chTK Spartak Komárno 60
4Kostoláni Alex10. 07. 2019 17:312006S-chTenis Club Nové Zámky 75
5Paulovič Nikolas21. 07. 2019 22:082006S-chTK Slávia STU Bratislava 32
6Polák David19. 11. 2018 09:522007S-chTenis Club Nové Zámky 51
7Škubla Adam02. 07. 2019 22:272007S-chŠKM Nádeje Trakovice 153
8Solčan Adam20. 06. 2019 19:512007S-chTenis Club Nové Zámky 92
9Srnánek Martin30. 06. 2019 10:332005D-chTK Senica 34
10Vrba Miloslav03. 07. 2019 20:112007S-chTK Sparta Považská Bystrica  
11Žubor Samuel19. 07. 2019 18:142007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk