' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice
Názov turnaja:BLAVA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Hlavná 1/70, 919 30 Jaslovské Bohunice
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Porubský Martin (B2) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Porubská Eva (B2)   
Termín od:12.07.2019 Termín do:14.07.2019
Kontakt:Mgr. Martin Porubský
Kontakt tel.:zam. - 0903971398,
Kontakt e-mail:porubsky.porko@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-11.07.2019 11:30v mieste konania
staršie žiačky3216-11.07.2019 11:40v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martin Porubský, ZVR: Eva Porubská

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Max Mikuláš Macháč 
   12.07.2019 10:30
2. BYE 
 
3. Alex Maximilián Hron 
   12.07.2019 10:30
4. BYE 
 
5. Šimon Polák 
   12.07.2019 10:30
6. Matúš Kuba-Danaj 
 
7. (5-8)Aleš Michalica 
   12.07.2019 12:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Lukáš Hochel 
   12.07.2019 12:00
10. BYE 
 
11. Július Hubinský 
   12.07.2019 10:30
12. Sebastian Arva 
 
13. Maximilián Jaroščák 
   12.07.2019 10:30
14. Adam Škubla 
 
15. BYE 
   12.07.2019 12:00
16. (5-8)Oskar Fičor 
 
17. BYE 
   12.07.2019 12:00
18. (5-8)Jaroslav Karovič 
 
19. Dominik Vida 
   12.07.2019 10:30
20. Daniel Dvorský 
 
21. BYE 
   12.07.2019 12:00
22. Alex Adam Fano 
 
23. BYE 
   12.07.2019 12:00
24. (3-4)Samuel Juriga 
 
25. BYE 
   12.07.2019 12:00
26. (5-8)Alex Kohút 
 
27. Oliver Kecskés 
   12.07.2019 10:30
28. Miloslav Vrba 
 
29. BYE 
   12.07.2019 13:30
30. Dominik Guzmický 
 
31. BYE 
   12.07.2019 13:30
32. (2)Oskar Kutný 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Macháč M.  Juriga S. 
   12.07.2019 14:00
2. BYE 
 
3. Vida D.  Karovič J. 
   13.07.2019 12:30
4. Fano A.  Hochel L. 
 
5. Kohút A.  Hron A. 
   13.07.2019 12:30
6. Kecskés O.  Fičor O. 
 
7. BYE 
   13.07.2019 14:00
8. (2)Michalica A.  Kuba-Danaj M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Macháč Max Mikuláš31.10.20192005D-chTK Slovan Bratislava 20
2 Kutný Oskar31.10.20192005D-chTK HSC Piešťany 31
3 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 38
4 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
5 Michalica Aleš31.10.20192005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 45
6 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 48
7 Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
8 Fičor Oskar31.10.20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 54
9 Kuba-Danaj Matúš31.10.20192005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 65
10 Kecskés Oliver31.10.20192006S-chTK Spartak Komárno 76
11 Dvorský Daniel31.10.20192005D-chTK HSC Piešťany 80
12 Vida Dominik31.10.20192005D-chTŠP-tenisová škola Petržalka 85
13 Guzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 116
14 Jaroščák Maximilián31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 134
15 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 142
16 Hubinský Július31.10.20202006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 142
17 Škubla Adam31.10.20192007S-chŠKM Nádeje Trakovice 153
18 Arva Sebastian31.10.20192006S-chTK PROFI Senec 194
19 Polák Šimon31.10.20192007S-chTC EMPIRE Trnava  
20 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
21 Vrba Miloslav31.10.20192007S-chTK Sparta Považská Bystrica  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bušniak Michal13. 05. 2019 20:432006S-chTK Slávia STU Bratislava 86
2Čech Alex07. 07. 2019 15:582008M-chTK Slovan Bratislava  
3Hulín Patrik03. 07. 2019 08:012006S-chTC EMPIRE Trnava 37
4Ihring Walter06. 07. 2019 19:132005D-chTK Slovan Bratislava 73
5Kostoláni Alex30. 06. 2019 21:182006S-chTenis Club Nové Zámky 75
6Németh Martin10. 07. 2019 23:002006S-chTK VIP Bratislava  
7Paulík Martin21. 05. 2019 06:372006S-chTK Matchpoint Trebatice 29
8Paulovič Nikolas09. 07. 2019 17:142006S-chTK Slávia STU Bratislava 32
9Polák David19. 11. 2018 09:522007S-chTenis Club Nové Zámky 51
10Riegel Alex25. 06. 2019 10:252006S-chHTC Hlohovec 194
11Solčan Adam10. 07. 2019 13:402007S-chTenis Club Nové Zámky 92
12Srnánek Martin10. 07. 2019 06:142005D-chTK Senica 34
13Vaco Marek10. 07. 2019 08:202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 56


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk