' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Názov turnaja:LOMBARD CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Piešťany, E. Belluša 2
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A3) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C1)   
Termín od:12.08.2019 Termín do:15.08.2019
Kontakt:Ing. Pavol Šimo
Kontakt tel.:dv. - 0903506086,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 08. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-12.08.2019 9:00v mieste konania
staršie žiačky4824-12.08.2019 10:30v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Pavol Šimo, ZVR: Kristián Stevič

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Oliver Pivník 
   12.08.2019
2. BYE 
 
3. Nicholas Volník 
   12.08.2019
4. BYE 
 
5. Oliver Kecskés 
   12.08.2019
6. Patrik Hulín 
 
7. Sebastián Paulovčák 
   12.08.2019
8. BYE 
 
9. Alex Lapšanský 
   12.08.2019
10. BYE 
 
11. Adam Mattoš 
   12.08.2019
12. BYE 
 
13. Maximilian Kratka 
   12.08.2019
14. BYE 
 
15. (5-8)Tomáš Talajka 
   12.08.2019
16. BYE 
 
17. (3-4)Andrej Kompiš 
   12.08.2019
18. BYE 
 
19. Martin Srnánek 
   12.08.2019
20. BYE 
 
21. Samuel Juriga 
   12.08.2019
22. BYE 
 
23. Daniel Dvorský 
   12.08.2019
24. BYE 
 
25. Yannik Rogulski 
   12.08.2019
26. BYE 
 
27. Alex Kohút 
   12.08.2019
28. BYE 
 
29. Dominik Guzmický 
   12.08.2019
30. BYE 
 
31. BYE 
   12.08.2019
32. (5-8)Samuel Melaga 
 
33. BYE 
   12.08.2019
34. (5-8)Lukáš Imrišek 
 
35. BYE 
   12.08.2019
36. Simon Bognár 
 
37. BYE 
   12.08.2019
38. Dávid Krcho 
 
39. BYE 
   12.08.2019
40. Kristián Jakub Novák 
 
41. BYE 
   12.08.2019
42. Marek Naňo 
 
43. Sebastian Arva 
   12.08.2019
44. Lukáš Hochel 
 
45. BYE 
   12.08.2019
46. Michal Bušniak 
 
47. BYE 
   12.08.2019
48. (3-4)Samuel Krnáč 
 
49. BYE 
   12.08.2019
50. (5-8)Patrik Chren 
 
51. BYE 
   12.08.2019
52. Matúš Vateha 
 
53. BYE 
   12.08.2019
54. Oskar Fičor 
 
55. BYE 
   12.08.2019
56. Milan Karasz 
 
57. BYE 
   12.08.2019
58. Martin Paulík 
 
59. Matej Markovič 
   12.08.2019
60. Xavier Jakubovič 
 
61. BYE 
   12.08.2019
62. Marko Ivan 
 
63. BYE 
   12.08.2019
64. (2)Šimon Papuščák 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Pivník O.  Papuščák Š. 
   12.08.2019
2. BYE 
 
3. Krcho D.  Bognár S. 
   12.08.2019
4. Fičor O.  Kecskés O. 
 
5. (3-4)Srnánek M.  Paulík M. 
   12.08.2019
6. Rogulski Y.  Lapšanský A. 
 
7. Paulovčák S.  Jakubovič X. 
   12.08.2019
8. Ivan M.  Juriga S. 
 
9. Kohút A.  Bušniak M. 
   12.08.2019
10. Karasz M.  Vateha M. 
 
11. Talajka T.  Naňo M. 
   12.08.2019
12. (3-4)Melaga S.  Krnáč S. 
 
13. Kratka M.  Guzmický D. 
   12.08.2019
14. Hulín P.  Markovič M. 
 
15. Dvorský D.  Hochel L. 
   12.08.2019
16. (2)Imrišek L.  Kompiš A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Pivník Oliver31.10.20192005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 7
2 Papuščák Šimon31.10.20212005D-chTKM Martin 10
3 Kompiš Andrej31.10.20192005D-chTK Žilina 13
4 Krnáč Samuel31.10.20192005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 17
5 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
6 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 21
7 Imrišek Lukáš31.10.20212005D-chTK Slovan Bratislava 23
8USPTalajka Tomáš31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 24
9 Novák Kristián Jakub31.10.20192005D-chTenisová akadémia Prešov 29
10 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 29
11 Srnánek Martin31.10.20192005D-chTK Senica 34
12 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 37
13 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 38
14 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 40
15 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
16 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 42
17 Rogulski Yannik31.10.20192005D-chTKM - Tenisový klub Madunice 46
18 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 50
19 Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
20 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 53
21 Fičor Oskar31.10.20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 54
22 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 54
23 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 56
24 Karasz Milan31.10.20202006S-chTK Spartak Komárno 60
25 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 63
26 Kecskés Oliver31.10.20192006S-chTK Spartak Komárno 76
27 Dvorský Daniel31.10.20192005D-chTK HSC Piešťany 80
28 Bušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 86
29 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 89
30 Guzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 116
31 Kratka Maximilian31.10.20192007S-chTK Ratufa Levice 155
32 Arva Sebastian31.10.20192006S-chTK PROFI Senec 194
33 Mattoš Adam31.10.20202006S-chTKM Betliar  
34 Volník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec  
35USPMarkovič Matej31.10.20192007S-chOZ ŠK Odema Púchov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Berka Dalibor19. 07. 2019 08:182006S-chTC EMPIRE Trnava  
2Bíly Pavol29. 07. 2019 21:262007S-chTC EMPIRE Trnava 172
3Dosedla Artur25. 07. 2019 21:302006S-chTC EMPIRE Trnava 28
4Guzoň Samuel11. 08. 2019 18:302005D-chTC EMPIRE Trnava 6
5Halahija Nathan André11. 08. 2019 07:552005D-chTK Jednotka Bratislava 19
6Hanušovský Lukáš10. 08. 2019 16:132007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
7Hron Alex Maximilián10. 08. 2019 20:022007S-chTK Slávia STU Bratislava 142
8Chovanec Jakub10. 08. 2019 21:542005D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
9Ihring Walter21. 07. 2019 22:492005D-chTK Slovan Bratislava 73
10Jankech Michael10. 08. 2019 17:302007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
11Jaškiv Peter28. 07. 2019 10:032005D-chTK Mladosť Košice 120
12Kido Matúš04. 08. 2019 13:472005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 27
13Kostoláni Alex10. 07. 2019 17:322006S-chTenis Club Nové Zámky 75
14Laca Martin12. 08. 2019 09:122005D-chTK Jednotka Bratislava 26
15Medveď Jakub09. 08. 2019 16:252006S-chTK Banská Bystrica 44
16Michalica Aleš07. 08. 2019 10:292005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 45
17Milan Šimon04. 08. 2019 15:112005D-chŠport Park Lúčky 177
18Minich Sebastián06. 08. 2019 15:022005D-chTK Slovan Bratislava 8
19Németh Martin05. 08. 2019 23:152006S-chTK VIP Bratislava  
20Paulovič Nikolas10. 08. 2019 11:192006S-chTK Slávia STU Bratislava 32
21Safko Sebastián Jonáš11. 08. 2019 07:332005D-chTC Slávia UPJŠ Košice 12
22Sarouphim Jean Pierre12. 08. 2019 09:122006S-chTK Slávia STU Bratislava 67
23Schwarc David12. 03. 2019 21:472005D-chTC EMPIRE Trnava192
24Solčan Adam22. 06. 2019 10:042007S-chTenis Club Nové Zámky 92
25Titko Timotej08. 08. 2019 21:562006S-chTJT Michalovce 90
26Tóth Bence11. 08. 2019 07:042005D-chTKM Betliar 9
27Vaco Marek10. 08. 2019 16:482006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 56
28Vida Dominik10. 08. 2019 12:472005D-chTŠP-tenisová škola Petržalka 85
29Vrba Miloslav04. 08. 2019 12:292007S-chTK Sparta Považská Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk