' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090010 - TK 77 Skalica
Názov turnaja:20. MEMORIÁL ZUZKY VESELEJ
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub TK 77 Skalica, Športová ul.
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Trnovec Roman (B) Počet dvorcov:7
Zástupca rozhodcu:Jobus Miroslav (C1)   
Termín od:15.06.2019 Termín do:18.06.2019
Kontakt:Jozef Zaňát
Kontakt tel.:dv. - 034/6648976, fax - 034/6648976, mobil - 0903/475368,
Kontakt e-mail:jozef.zanat@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 06. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-15.06.2019 8:30v mieste konania
staršie žiačky4824-15.06.2019 12:30v mieste konania

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Roman Trnovec, ZVR: Miroslav Jobus

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Guzoň 
   15.06.2019
2. BYE 
 
3. Peter Schwach 
   15.06.2019
4. BYE 
 
5. Peter Jaškiv 
   15.06.2019
6. Krištof Kabzáni 
 
7. (9-16)Samuel Juriga 
   15.06.2019
8. BYE 
 
9. (9-16)Nikolas Paulovič 
   15.06.2019
10. BYE 
 
11. Xavier Jakubovič 
   15.06.2019
12. Marek Naňo 
 
13. Lukáš Hanušovský 
   15.06.2019
14. Oskar Fičor 
 
15. (5-8)Samuel Krnáč 
   15.06.2019
16. BYE 
 
17. (3-4)Sebastián Jonáš Safko 
   15.06.2019
18. BYE 
 
19. Adrián Schwach 
   15.06.2019
20. Dominik Guzmický 
 
21. Jaroslav Karovič 
   15.06.2019
22. Maximilián Jaroščák 
 
23. (9-16)Martin Srnánek 
   15.06.2019
24. BYE 
 
25. (9-16)Tomáš Talajka 
   15.06.2019
26. BYE 
 
27. Timotej Obrtlík 
   15.06.2019
28. Marek Malík 
 
29. Mário Malík 
   15.06.2019
30. Marcel Běhal 
 
31. BYE 
   15.06.2019
32. (5-8)Michal Sabol 
 
33. BYE 
   15.06.2019
34. (5-8)Nathan André Halahija 
 
35. Filip Poklemba 
   15.06.2019
36. Aleš Michalica 
 
37. Oliver Kecskés 
   15.06.2019
38. Timotej Titko 
 
39. BYE 
   15.06.2019
40. (9-16)Patrik Hulín 
 
41. BYE 
   15.06.2019
42. (9-16)Lukáš Imrišek 
 
43. Július Hubinský 
   15.06.2019
44. Alex Kostoláni 
 
45. Walter Ihring 
   15.06.2019
46. Martin Németh 
 
47. BYE 
   15.06.2019
48. (3-4)Šimon Papuščák 
 
49. BYE 
   15.06.2019
50. (5-8)Samuel Melaga 
 
51. Tomáš Studenič 
   15.06.2019
52. Marek Vaco 
 
53. David Dvorský 
   15.06.2019
54. Matúš Vateha 
 
55. BYE 
   15.06.2019
56. (9-16)Martin Paulík 
 
57. BYE 
   15.06.2019
58. (9-16)Lukáš Hochel 
 
59. Šimon Valovič 
   15.06.2019
60. Alex Lapšanský 
 
61. George Shilov 
   15.06.2019
62. Michael Jankech 
 
63. BYE 
   15.06.2019
64. (2)Oliver Pivník 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Pivník O.  Papuščák Š. 
   15.06.2019
2. BYE 
 
3. Karovič J.  Poklemba F. 
   15.06.2019
4. Paulovič N.  Jakubovič X. 
 
5. (3-4)Melaga S.  Talajka T. 
   15.06.2019
6. Vaco M.  Lapšanský A. 
 
7. Kecskés O.  Fičor O. 
   15.06.2019
8. Hulín P.  Naňo M. 
 
9. Jankech M.  Hanušovský L. 
   15.06.2019
10. Guzmický D.  Kabzáni K. 
 
11. Juriga S.  Michalica A. 
   15.06.2019
12. (3-4)Imrišek L.  Halahija N. 
 
13. Srnánek M.  Paulík M. 
   15.06.2019
14. Titko T.  Vateha M. 
 
15. BYE 
   15.06.2019
16. (2)Safko S.  Krnáč S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Guzoň Samuel31.10.20192005D-chTC EMPIRE Trnava 6
2USPPivník Oliver31.10.20192005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 7
3 Papuščák Šimon31.10.20212005D-chTKM Martin 10
4 Safko Sebastián Jonáš31.10.20192005D-chTC Slávia UPJŠ Košice 12
5 Krnáč Samuel31.10.20192005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 17
6 Halahija Nathan André31.10.20192005D-chTK Jednotka Bratislava 19
7 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 21
8USPSabol Michal31.10.20192005D-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 22
9 Imrišek Lukáš31.10.20212005D-chTK Slovan Bratislava 23
10USPTalajka Tomáš31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 24
11 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 29
12 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 32
13 Srnánek Martin31.10.20192005D-chTK Senica 34
14USPHulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 37
15 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 38
16 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
17 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 42
18 Michalica Aleš31.10.20192005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 45
19 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 48
20 Poklemba Filip31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 49
21 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 54
22 Fičor Oskar31.10.20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 54
23 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 56
24 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 63
25 Ihring Walter31.10.20192005D-chTK Slovan Bratislava 73
26 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis Club Nové Zámky 75
27 Kecskés Oliver31.10.20192006S-chTK Spartak Komárno 76
28 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 81
29 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 89
30 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce 90
31USPStudenič Tomáš31.10.20192005D-chAŠK Skalica 97
32 Jankech Michael31.10.20192007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
33 Schwach Peter31.10.20192005D-chTK 77 Skalica 103
34 Dvorský David31.10.20192005D-chTK 77 Skalica 105
35 Guzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 116
36STZJaškiv Peter31.10.20202005D-chTK Mladosť Košice 120
37 Jaroščák Maximilián31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 134
38 Kabzáni Krištof31.10.20192007S-chTK 77 Skalica 134
39 Hubinský Július31.10.20202006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 142
40 Valovič Šimon31.10.20202006S-chTK 77 Skalica 165
41 Malík Marek31.10.20192006S-chTK 77 Skalica 194
42 Malík Mário31.10.20192006S-chTK 77 Skalica 194
43USPSchwach Adrián31.10.20192007S-chTK 77 Skalica 194
44STZShilov George31.10.20192007S-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
45STZNémeth Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava  
46STZBěhal Marcel31.10.20202008M-chTK 77 Skalica  
47WCObrtlík Timotej31.10.20202008M-chTK 77 Skalica  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bušniak Michal13. 05. 2019 20:402006S-chTK Slávia STU Bratislava 86
2Dosedla Artur06. 06. 2019 20:572006S-chTC EMPIRE Trnava 28
3Dvorský Daniel13. 06. 2019 18:252005D-chTK HSC Piešťany 80
4Hron Alex Maximilián07. 06. 2019 09:552007S-chTK Slávia STU Bratislava 142
5Chovanec Jakub14. 06. 2019 17:292005D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
6Chren Patrik06. 06. 2019 10:422006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
7Ivan Marko10. 06. 2019 20:432006S-chTK Mladosť Košice 50
8Kido Matúš13. 06. 2019 08:142005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 27
9Kohút Alex13. 06. 2019 07:572006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
10Kompiš Andrej10. 06. 2019 20:572005D-chTK Žilina 13
11Krahulec Martin20. 03. 2019 22:282008M-chTK Senica  
12Kuba-Danaj Matúš14. 06. 2019 06:502005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 65
13Kubovič Rastislav06. 06. 2019 09:202005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 5
14Macháč Max Mikuláš13. 06. 2019 23:322005D-chTK Slovan Bratislava 20
15Masaryk Tomáš13. 06. 2019 18:512008M-chTK 77 Skalica  
16Medveď Jakub11. 06. 2019 22:312006S-chTK Banská Bystrica 44
17Minich Sebastián11. 06. 2019 17:212005D-chTK Slovan Bratislava 8
18Ondrášik Adam06. 06. 2019 04:212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
19Palenčík Filip15. 06. 2019 08:572006S-chTK Slávia SPU Nitra 194
20Puskeiler Martin14. 05. 2019 22:242006S-chTC BASELINE Banská Bystrica 120
21Riegel Alex04. 06. 2019 22:182006S-chHTC Hlohovec 194
22Sarouphim Jean Pierre12. 06. 2019 19:532006S-chTK Slávia STU Bratislava 67
23Schwarc David13. 01. 2019 22:202005D-chTC EMPIRE Trnava192
24Solčan Adam05. 06. 2019 12:032007S-chTenis Club Nové Zámky 92
25Vida Dominik11. 06. 2019 22:002005D-chTŠP-tenisová škola Petržalka 85
26Vrba Miloslav30. 04. 2019 08:352007S-chTK Sparta Považská Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk