' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090035 - TC Topoľčany
Miesto konania (adresa dvorcov):Javorová 4640, Topoľčany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Mokrá Marcela (B) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Dorčiak Miroslav (A)   
Termín od:07.09.2019 Termín do:09.09.2019
Kontakt:PaedDr. Marcela Mokrá
Kontakt tel.:mobil - 0907292385,
Kontakt e-mail:mmokra@pobox.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 09. 2019 do 08:40
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-07.09.2019 08:40v mieste konania
mladšie žiačky3216-07.09.2019 12:10v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Marcela Mokrá, ZVR: Miroslav Dorčiak

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Dominik Guzmický 
   07.09.2019
2. BYE 
 
3. Gregor Kovář 
   07.09.2019
4. Filip Lübeck 
 
5. Oliver Róbert Bílik 
   07.09.2019
6. Juraj Hornáček 
 
7. (5-8)Marko Bekéni 
   07.09.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Samuel Žubor 
   07.09.2019
10. BYE 
 
11. Matej Maruniak 
   07.09.2019
12. Filip Konderla 
 
13. Dávid Pajtáš 
   07.09.2019
14. Martin Krahulec 
 
15. BYE 
   07.09.2019
16. (5-8)Matúš Kordoš 
 
17. BYE 
   07.09.2019
18. (5-8)Filip Hanusek 
 
19. Alex Čech 
   07.09.2019
20. Lukáš Jasenák 
 
21. Adam Gombár 
   07.09.2019
22. Patrik Richter 
 
23. BYE 
   07.09.2019
24. (3-4)Adam Jaroška 
 
25. BYE 
   07.09.2019
26. (5-8)Lukáš Kulich 
 
27. Juraj Janáč 
   07.09.2019
28. Michal Mikuš 
 
29. Branislav Balušík 
   07.09.2019
30. Alex Adam Fano 
 
31. BYE 
   07.09.2019
32. (2)Nicholas Volník 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Guzmický D.  Volník N. 
   07.09.2019
2. BYE 
 
3. Čech A.  Hanusek F. 
   07.09.2019
4. BYE 
 
5. Mikuš M.  Fano A. 
   07.09.2019
6. BYE 
 
7. Kulich L.  Jasenák L. 
   07.09.2019
8. Krahulec M.  Maruniak M. 
 
9. BYE 
   07.09.2019
10. Pajtáš D.  Balušík B. 
 
11. BYE 
   07.09.2019
12. Kovář G.  Kordoš M. 
 
13. BYE 
   07.09.2019
14. Bekéni M.  Gombár A. 
 
15. BYE 
   07.09.2019
16. (2)Konderla F.  Žubor S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPGuzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 22
2USPVolník Nicholas31.10.20192007S-chTK PROFI Senec 23
3 Jaroška Adam31.10.20192007S-chTKM - Tenisový klub Madunice 56
4 Žubor Samuel31.10.20192007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69
5 Kordoš Matúš31.10.20192007S-chTC DRACI Matúškovo 75
6 Kulich Lukáš31.10.20192007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 79
7 Hanusek Filip31.10.20212007S-chTK Slovan Bratislava 86
8 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
9 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza  
10 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
11 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
12 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
13 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
14 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
15 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
16 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
17 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
18 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
19 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta  
20USPGombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
21USPJasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
22USPBílik Oliver Róbert31.10.20202007S-chTC Topoľčany  
23USPJanáč Juraj31.10.20202008M-chFORTUNA Trnava  
24USPHornáček Juraj31.10.20202008M-chTK 77 Skalica  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adamkovič Patrik19. 07. 2019 09:422008M-chTC Topoľčany  
2Brejžek Filip03. 09. 2019 08:302007S-chTK Mladosť Košice 29
3Danko Peter02. 09. 2019 17:252008M-chTC Rolino Bratislava  
4Fašung Tomáš06. 09. 2019 00:062008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
5Frančák Jakub02. 09. 2019 08:492007S-chTenis Club Nové Zámky 59
6Glos Tomáš02. 09. 2019 12:022008M-chTK AS Trenčín  
7Grendel Adam31. 08. 2019 12:462007S-chTK Tennis Classic Bratislava  
8Gyén Gabriel07. 09. 2019 08:322008M-chTenis Club Nové Zámky  
9Chren Lukáš05. 09. 2019 19:222008M-chTK Slávia STU Bratislava  
10Kardoš Alex05. 09. 2019 23:162008M-chTK HSC Piešťany  
11Matunák Martin16. 07. 2019 17:352008M-chTK Slovan Bratislava  
12Medveď Maroš28. 08. 2019 15:372007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
13Škubla Adam02. 08. 2019 07:322007S-chŠKM Nádeje Trakovice 62
14Srpoň Martin05. 09. 2019 20:432008M-chTK Slávia STU Bratislava  
15Strašil Tomáš07. 08. 2019 17:282007S-chTK Slávia STU Bratislava 30
16Suchan David22. 08. 2019 09:182007S-chTC EMPIRE Trnava 19
17Šuchter Martin05. 08. 2019 22:272008M-chTK DRANaM Košice  
18Szabo Jakub31. 08. 2019 17:082007S-chTK HSC Piešťany 47
19Tóth Tomáš23. 08. 2019 17:362008M-chTK Slávia STU Bratislava  
20Trojan Samuel05. 09. 2019 08:422008M-chTJ Sokol Prešov  
21Urban Filip04. 09. 2019 21:152008M-chTK Slávia STU Bratislava  
22Valko Samuel05. 09. 2019 20:312008M-chŠK TC Dúbravka BA  
23Vasky Jakub05. 09. 2019 07:122008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
24Vrba Miloslav06. 09. 2019 08:372007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk