Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Orviský Ivan (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Stevič Kristián (C) | |||
Termín od: | 26.08.2019 | Termín do: | 29.08.2019 | |
Kontakt: | Ing. Pavol Šimo | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903506086, | |||
Kontakt e-mail: | stasin@slovanet.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 27.08.2019 09:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 26.08.2019 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Orviský, ZVR: Kristián Stevič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Szabo Jakub | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Grendel Adam | ||||
6:2 6:2 | |||||
4. | Maruniak Matej | 32 16 8 SF F | |||
5. | Fašung Tomáš | ||||
6:0 2:6 6:2 | |||||
6. | Jasenák Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Krahulec Martin | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Seewald Martin | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Tóth Tomáš | ||||
6:1 6:0 | |||||
12. | Vozár Samuel | 32 16 8 SF F | |||
13. | Massalkhi Adam | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Gombár Adam | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Glos Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Trojan Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Fano Alex Adam | ||||
6:0 6:0 | |||||
20. | Miklovič Matej | 32 16 8 SF F | |||
21. | Čech Alex | ||||
6:2 6:0 | |||||
22. | Balušík Branislav | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Grőpel Marco | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Mikuš Michal | 32 16 8 SF F | ||
27. | Srpoň Martin | ||||
4:6 6:4 6:1 | |||||
28. | Kovář Gregor | 32 16 8 SF F | |||
29. | Lübeck Filip | ||||
0:6 6:3 6:3 | |||||
30. | Kardoš Alex | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Jaroška Adam | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kardoš A. Szabo J. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Valko S. Srpoň M. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Čech A. Balušík B. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Trojan S. Maruniak M. | ||||
7:5 6:3 | |||||
8. | Fano A. Glos T. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Grendel A. Fašung T. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Jasenák L. Vozár S. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Mikuš M. Lübeck F. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Jaroška A. Kovář G. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Szabo Jakub | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
2 | Jaroška Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 56 | ||||
3 | Seewald Martin | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | LTC Leopoldov | 74 | ||||
4 | Grőpel Marco | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | ||||
5 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
6 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
7 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
8 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | |||||
9 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
10 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
11 | Lübeck Filip | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
12 | Balušík Branislav | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
13 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
14 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
15 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | |||||
16 | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
17 | Fašung Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
18 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
19 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
20 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
21 | Gombár Adam | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
22 | Massalkhi Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
23 | Miklovič Matej | 31.10.2020 !!! | 2007 | D-ch | TK Meteor Hlohovec | |||||
24 | Tóth Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Valko Samuel | 26. 08. 2019 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bairo Dylan | 19. 08. 2019 09:27 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
2 | Danko Peter | 22. 08. 2019 20:15 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Frančák Jakub | 19. 08. 2019 10:21 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 59 | ||||
4 | Herman Richard | 23. 08. 2019 06:56 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | |||||
5 | Chren Lukáš | 22. 08. 2019 14:09 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
6 | Ivashko Maksym | 22. 08. 2019 18:01 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Janáč Juraj | 19. 08. 2019 17:04 | 2008 | D-ch | FORTUNA Trnava | |||||
8 | Kriško Radovan | 29. 07. 2019 09:01 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | |||||
9 | Richter Patrik | 08. 07. 2019 18:40 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
10 | Škubla Adam | 02. 08. 2019 07:32 | 2007 | D-ch | ŠKM Nádeje Trakovice | 62 | ||||
11 | Šuchter Martin | 06. 08. 2019 19:51 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | |||||
12 | Tankovič Tomáš | 13. 07. 2019 09:02 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
13 | Urban Filip | 10. 08. 2019 22:31 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
14 | Vasky Jakub | 25. 08. 2019 05:22 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
15 | Vrba Miloslav | 09. 07. 2019 18:24 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 41 |