' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Orviský Ivan (B2) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C1)   
Termín od:26.08.2019 Termín do:29.08.2019
Kontakt:Ing. Pavol Šimo
Kontakt tel.:dv. - 0903506086,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 08. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-27.08.2019 09:00v mieste konania
mladší žiaci4824-26.08.2019 09:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Orviský, ZVR: Kristián Stevič

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jakub Szabo 
   26.08.2019
2. BYE 
 
3. Adam Grendel 
   26.08.2019
4. Matej Maruniak 
 
5. Tomáš Fašung 
   26.08.2019
6. Lukáš Jasenák 
 
7. (5-8)Martin Krahulec 
   26.08.2019
8. BYE 
 
9. (3-4)Martin Seewald 
   26.08.2019
10. BYE 
 
11. Tomáš Tóth 
   26.08.2019
12. Samuel Vozár 
 
13. Adam Massalkhi 
   26.08.2019
14. Adam Gombár 
 
15. BYE 
   26.08.2019
16. (5-8)Tomáš Glos 
 
17. BYE 
   26.08.2019
18. (5-8)Samuel Trojan 
 
19. Alex Adam Fano 
   26.08.2019
20. Matej Miklovič 
 
21. Alex Čech 
   26.08.2019
22. Branislav Balušík 
 
23. BYE 
   26.08.2019
24. (3-4)Marco Grőpel 
 
25. BYE 
   26.08.2019
26. (5-8)Michal Mikuš 
 
27. Martin Srpoň 
   26.08.2019
28. Gregor Kovář 
 
29. Filip Lübeck 
   26.08.2019
30. Alex Kardoš 
 
31. BYE 
   26.08.2019
32. (2)Adam Jaroška 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kardoš A.  Szabo J. 
   26.08.2019
2. BYE 
 
3. Valko S.  Srpoň M. 
   26.08.2019
4. BYE 
 
5. Čech A.  Balušík B. 
   26.08.2019
6. BYE 
 
7. Trojan S.  Maruniak M. 
   26.08.2019
8. Fano A.  Glos T. 
 
9. BYE 
   26.08.2019
10. Grendel A.  Fašung T. 
 
11. BYE 
   26.08.2019
12. Jasenák L.  Vozár S. 
 
13. BYE 
   26.08.2019
14. Mikuš M.  Lübeck F. 
 
15. BYE 
   26.08.2019
16. (2)Jaroška A.  Kovář G. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Szabo Jakub31.10.20192007S-chTK HSC Piešťany 47
2 Jaroška Adam31.10.20192007S-chTKM - Tenisový klub Madunice 56
3 Seewald Martin31.10.20212007S-chLTC Leopoldov 74
4 Grőpel Marco31.10.20192007S-chTK HSC Piešťany 95
5 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
6 Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
7 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
8 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
9 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
10 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
11 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
12 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
13 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
14 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
15 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
16 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
17 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
18 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Pro Set Bratislava  
19 Grendel Adam31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava  
20 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
21 Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
22 Massalkhi Adam31.10.20202008M-chTK Kúpele Piešťany  
23 Miklovič Matej31.10.20202007S-chTK Meteor Hlohovec  
24 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Valko Samuel26. 08. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan19. 08. 2019 09:272008M-chTC EMPIRE Trnava  
2Danko Peter22. 08. 2019 20:152008M-chTC Rolino Bratislava  
3Frančák Jakub19. 08. 2019 10:212007S-chTenis Club Nové Zámky 59
4Herman Richard23. 08. 2019 06:562008M-chTK ZZO Čadca  
5Chren Lukáš22. 08. 2019 14:092008M-chTK Slávia STU Bratislava  
6Ivashko Maxim22. 08. 2019 18:012008M-chTK Slávia STU Bratislava  
7Janáč Juraj19. 08. 2019 17:042008M-chFORTUNA Trnava  
8Kriško Radovan29. 07. 2019 09:012008M-chTK Nová generácia NMnV  
9Richter Patrik08. 07. 2019 18:402008M-chŠK TC Dúbravka BA  
10Škubla Adam02. 08. 2019 07:322007S-chŠKM Nádeje Trakovice 62
11Šuchter Martin06. 08. 2019 19:512008M-chTK DRANaM Košice  
12Tankovič Tomáš13. 07. 2019 09:022008M-chTK Slávia STU Bratislava  
13Urban Filip10. 08. 2019 22:312008M-chTK Slávia STU Bratislava  
14Vasky Jakub25. 08. 2019 05:222008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
15Vrba Miloslav09. 07. 2019 18:242007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk